Tennis Europe turnīrā Dāvim Rolim 2.vieta

No 25.novembra līdz 3.decembrim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās Tennis Europe starptautiskais turnīrs “Vilnius Tennis Academy Cup 2017” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Enija Paula Aploka un Dāvis Rolis.Meiteņu konkurencē Enija Paula Aploka 1.kārtā ar pārliecinošu 6-1 6-2 guva uzvaru pār Simona Legacinskaite (Lietuva). 2.kārtā Enija saspringtā spēlē pieveica Adel Pilosyan (Krievija). Savukārt, ceturtdaļfināla spēlē Enija Paula Aploka ar 4-6 0-6 piekāpās spēlē pret Hanna Tsitavets (Baltkrievija), tādējādi turnīru pabeidzot ceturtdaļfinālā.Zēnu konkurencē Dāvis Rolis turnīru uzsāka pārliecinoši ar 6-0 6-0 sagraujot Denis Struk (Lietuva). 2.kārtā Dāvis turpināja ar vieglu uzvaru ar 6-2 6-1 pār Denis Maijorov (Igaunija). Ceturtdaļfinālā ar 6-0 6-4 Dāvis guva uzvaru pār Tikhon Fedorov (Baltkrievija). Spēlē par iekļūšanu finālā Dāvis Rolis spraigā cīņā ar 6-7(7) 6-4 7-5 spēja gūt uzvaru pār Artur Yurkevich (Baltkrievija). Finālā Dāvis Rolis sacentās pret Maxim Zhukov (Krievija) un piekāpās ar 0-6 1-6. Tādējādi Dāvis Rolis starptautiskajā Tennis Europe turnīrā izcīnīja 2.vietu.Dubultspēlēs Enija Paula Aploka, spēlējot pārī ar Kseniju Raģi (Latvija), spēja aizcīnīties līdz ceturtdaļfinālam, savukārt Dāvis Rolis, pārī ar Danielu Tenu (Latvija), spēja aizcīnīties līdz pusfinālam.

Evelīna Ķīvīte izcīna uzvaru Rīgā

25.un 26.novembrī Rīgā norisinājās “Event Lab / Enri balvu izcīņa” U14 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Evelīna Ķīvīte.1.kārtā Evelīna guva vieglu uzvaru pār Katrīnu Gorkušu (Enri TK) ar 6-2 6-0. Savukārt, 2.kārtā ar 6-3 6-2 tika pievarēta Nikola Nikolajeva (Biedrība Teniss Rīgā). Saspringtā pusfināla cīņā pret Elīnu Ogaņesovu (LSNT Akadēmija) ar 1-6 6-3 7-6(4) Evelīna nodrošināja sev vietu finālā, kurā bija jāsacenšas pret Emīliju Sausverdi (Rīgas Satiksmes TK). Ar rezultātu 6-1 6-3 Evelīna Ķīvīte sev nodrošināja uzvaru turnīrā.

No Ādažiem atved sudrabu

Novembra pēdējā nedēļas nogalē Ādažos norisinājās divi turnīri jaunākajiem tenisistiem.

25.novembrī Ādažos norisinājās “TC Ādaži Minhauzena kauss” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Olivers Arons, Orests Ronis, Timo Bertrams Tikums un Karolīna Lāce.

U8 vecuma grupā zēniem Olivers Arons savā apakšgrupā, uzvarot divas no četrām spēlēm, izcīnīja 3.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 8.vietā.

U9 vecuma grupā zēniem Orests Ronis izcīnīja dalīto 11.vietu kopvērtējumā, savukārt, Timo Bertrams Tikums – 18.vietu.

U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce kopvērtējumā izcīnīja dalīto 15.vietu.

26.novembrī Ādažos norisinājās “TC Ādaži Wilson kauss” U10 vecuma grupai, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Bogdans Kozlovs, Laura Kristiāna Sprūde un Anastasija Lomovska.

Zēnu konkurencē Bogdans Kozlovs savā apakšgrupā pārspēja visus pretiniekus un ieguva iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Finālā Bogdans Kozlovs piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to izcīnīja 2.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē Laura Kristiāna Sprūde izcīnīja dalīto 9.vietu kopvērtējumā, savukārt Anastasija Lomosova ierindojās dalītā 13.vietā.

No Jelgavas atved dubultuzvaru

4.un 5.novembrī Jelgavā norisinājās turnīrs U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Valerijs Vorobjovs un Alise Vindiga.

Valerijs Vorobjovs ar salīdzinoši vieglām uzvarām iekļuva finālā, kurā ar 7-6(2) 6-3 tika pārspēts Markuss Tions (Tennis Pro Academy). Līdz ar to Valerijs Vorobjovs izcīnīja 1.vietu turnīrā.Alise Vindiga, līdzīgi kā Valerijs, ar salīdzinoši vieglām uzvarām iekļuva finālā, kurā ar 6-2 6-4 guva uzvaru pār Lauru Slišāni (ACB/VL Tenisa skola). Tādējādi Alise Vindiga izcīnīja uzvaru turnīrā un kopā ar Valeriju Vorobjovu atveda uz Liepāju divas zelta medaļas.

Rīgā izcīna zeltu

5.novembrī Rīgā norisinājās “Tennis 4 Fun balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Timo Bertrams Tikums, Orests Ronis, Paula Gurecka un Karolīna Lāce.

Zēnu konkurencē Orests Ronis turnīra kopvērtējumā ierindojās 7.vietā, savukārt, Timo Bertrams Tikums izcīnīja 4.vietu.

Meiteņu Karolīna Lāce izcīnīja 5.vietu, savukārt, Paula Gurecka spēja sev izcīnīt vietu finālā, kurā tika gūta uzvara, līdz ar to Paula Gurecka izcīnīja uzvaru turnīra kopvērtējumā.

Liepājnieki atbalstīja Ostapenko Singapūrā

Liepājas Tenisa sporta skolas bijušie audzēkņi Andrejs Koļesins (treneris Edgars Ernestsons) un Dace Koļesina (mātes uzvārds – Mežniece) (trenere Biruta Porcika) piedalījās Latvijas vadošās tenisistes Aļonas Ostapenko mammas un viņas treneres (arī bijušās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes (trenere Biruta Porcika)), Jeļenas Jakovļevas delegācijā, kura devās uz Singapūru, lai atbalstītu Aļonu WTA Finals sezonas noslēguma galvenā turnīra pēdējā spēlē. Jāpiemin, ka Aļona bija pirmā tenisiste vai tenisists Latvijas tenisa vēsturē, kurš iekļuvis WTA sezonas noslēguma turnīrā, kurā tiek aicinātas tikai pasaules 8 labākas tenisistes.Turnīra pēdējā spēlē Aļonai bija jācīnās pret savas apakšgrupas uzvarētāju Karolīnu Pliškovu no Čehijas. Prieks atzīt, ka Andreja un Daces atbalsts ar Latvijas un Liepājas karogiem, spēlēja pozitīvu lomu spēlē, kurā Aļona parādīja savu labāko sniegumu, pieveicot pasaules 3.raketi ar rezultātu 6/3, 6/1. Ar šo uzvaru, Aļona beidza šo sezonu ar Latvijas vēsturē augstāko vietu tenisa rangā, kā 7.rakete pasaulē. Vēlam Aļonai un Jeļenai, veiksmīgu nākamo sezonu!Aļona Ostapenko, kuras mamma ir liepājniece un bērnības gados trenējās Liepājas Tenisa sporta skolā, bērnībā bieži pavadīja savu laiku vasarās viesojoties Liepājā, gan piedaloties turnīros, kā arī trenējoties. Vienā no fotogrāfijām redzama arī trīskārtējas E.Ernestsona balvas turnīru uzvarētājas Aļonas Ostabenko bildi no 2005.gada ar turnīra galveno trofeju.Aļona ieguva arī WTA 2017.gada visprogresējošākās spēlētājas balvu Singapūrā.

Eduards Grodskis no Lietuvas atved dubultuzvaru

No 26.-29.oktobrim Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās starptautisks turnīrs “Klaipeda Autumn Open 2017 Carlsberg Cup” senioriem, kurā piedalījās arī Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Eduards Grodskis, kurš piedalījās V40 kategorijā.Vienspēļu 1.kārtā Eduards ar 6-3 6-0 pārspēja Nerijus Bendinskas (Lietuva), tādējādi iekļūstot ceturtdaļfinālā, kurā ar 6-2 6-2 tika pieveikts Viktoras Gasiunas (Lietuva). Lai iekļūtu finālā Eduards aizvadīja saspringtu spēli, kurā ar 6-4 4-6 6-2 tika gūta uzvara pār Konstantin Sushkov (Krievija). Finālā pret Skrimantas Jutkonis (Lietuva) ar 6-1 6-3 tika gūta uzvara, līdz ar to Eduards Grodskis izcīnīja zelta medaļu Klaipēdas turnīrā.Paralēli vienspēlēm, Eduards Grodskis V35 kategorijā pārī ar Tomas Butvilas (Lietuva) piedalījās arī dubultspēlēs, kurās tika iekļūts finālā. Fināla spēlē pret Robertas Blagusauskas (Lietuva) un Viktoras Gasiunas (Lietuva) ar 6-3 6-2 tika gūta uzvara, līdz ar to Eduards Grodskis un Tomas Butvilas izcīnīja uzvaru dubultspēļu turnīrā, tādējādi Eduards Grodskis nodrošināja sev dubultuzvaru turnīrā Klaipēdā.

Jaunie tenisisti piedalās turnīrā Jelgavā

28.un 29.oktobrī Jelgavā norisinājās “JTC atklātais turnīrs” U10 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Matīss Ozoliņš-Pese, Laura Kristiāna Sprūde, Anna Azarova, Anastasija Lomovska un Annete Skripka.

Zēnu konkurencē Matīss Ozoliņš-Pese savā apakšgrupā uzvarot divas no četrām spēlēm, turnīra kopvērtējumā ierindojās dalītajā 11.-12.vietā.

Meiteņu konkurencē Anastasija Lomovska kopvērtējumā izcīnīja dalīto 17.-20.vietu, Annete Skripka dalīto 13.-16.vietu, Laura Kristiāna Sprūde dalīto 9.-12.vietu, savukārt, Anna Azarova savā apakšgrupā uzveica visas pretinieces, tādējādi iegūstot iespēju sacensties arī par uzvaru visā turnīrā. Taču piedzīvojot zaudējumus, Anna Azarova ieguva 4.vietu turnīra kopvērtējumā.

LTS kausa noslēgumā liepājnieki izcīna vairākas medaļas

No 24.-27.oktobrim Rīgā norisinājās LTS kauss “MASTERS” fināla posms, kurā pēc astoņu posmu kopvērtējuma visas sezonas garumā, piedalījās labākie tenisisti katrā vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā trešajā LTS kausa sezonā pārstāvēja U12 vecuma grupā – Dāvis Rolis, Ričards Špaks un Enija Paula Aploka, U14 vecuma grupā – Dāvids Špaks un Evelīna Ķīvīte, U18 vecuma grupā – Valerijs Vorobjovs, Justs Jakovļevs, Renārs Grodskis, Matīss Šteinhards, Patrīcija Špaka, Elza Tomase un Alise Vindiga.U12 vecuma grupā zēniem Ričards Špaks piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā, bet Dāvis Rolis ar divām pārliecinošām uzvarām iekļuva finālā, kurā bija jāsacenšas pret Gustavu Dambiņu (Tennis Pro Academy). Saspringtā fināla spēlē ar 6-4 4-6 4-6 Dāvis Rolis nespēja gūt uzvaru un izcīnīja 2.vietu turnīrā.U12 vecuma grupā meitenēm Enija Paula Aploka spēja pārliecinoši iekļūt finālā, kurā diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 4-6 3-6 spēlē pret Nikolu Nikolajevu (Biedrība Teniss Rīgā), līdz ar to Enija Paula Aploka izcīnīja 2.vietu turnīrā.
 
U14 vecuma grupā zēniem Dāvids Špaks ar 6-1 6-1 iekļuva pusfinālā, kurā tika piedzīvots zaudējums nākošajam turnīra uzvarētājam Edvardam Liepiņam (ACB/VL tenisa skola) ar 0-6 1-6, taču cīņā par 3.vietu Dāvids Špaks ar 7-5 6-3 guva uzvaru pār Ruslanu Fiļipenko (Lielupe TC) un līdz ar to Dāvids Špaks izcīnīja bronzas medaļu.U14 vecuma grupā meitenēm Evelīna Ķīvīte diemžēl nespēja iekļūt pusfinālā piedzīvojot zaudējumu ar 2-6 6-7(5) Elizabetei Kļavinskai (Mārupes TS).
 
U18 vecuma grupā zēniem vislabāko rezultātu spēja sasniegt Matīss Šteinhards, izcīnot trešo vietu turnīrā.U18 vecuma grupā meitenēm vislabāko rezultātu sasniedza Patrīcija Špaka, kura spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6-1 2-6 2-6 tika piedzīvots zaudējums Margaritai Ignatjevai (Rīgas satiksmes TK), līdz ar to Patrīcija Špaka izcīnīja 2.vietu turnīrā.

Ziemas sezonā administrācija atradīsies Ledushallē

Liepājas Tenisa sporta skolas administrācija informē, ka ar 2017.gada 25.oktobri administrācija atradīsies Liepājas Ledushallē 2.stāvā pa labi. Administrācijas darba laiks no 9:00-16:00 (Ja plāno apmeklēt sporta skolas administrāciju lūgums informēt par ierašanos zvanot uz nr. 26113378).