Rīgā izcīna zeltu un un divus sudrabus

12.augustā Rīgā norisinājās “Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Orests Ronis un  Emīlija Brūdere U8 vecuma grupā, Timo Bertrams Tikums, Ernests Brūders, Paula Gurecka un Karolīna Lāce U9 vecuma grupā, Elizabete Marta Hamitova, Laura Kristiāna Sprūde, Marija Lauva un Anna Azarova U10 vecuma grupā.U8 vecuma grupā zēniem Orests Ronis savā apakšgrupā izcīnīja četras uzvaras četrās spēlēs un kvalificējās fināla turnīram. Cīņā par uzvaru turnīrā Orests Ronis izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu, tādējādi izcīnot 2.vietu turnīrā.

U8 vecuma grupā meiteņu konkurencē Emīlija Brūdere izcīnīja vienu uzvaru četrās spēlēs un kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu.

U9 vecuma grupā zēniem Timo Bertrams Tikums savā apakšgrupā pie uzvarām diemžēl netika un ieguva 18 vietu kopvērtējumā, līdzīga situācija apakšgrupā izvērtās arī Ernestam Brūderam, kurš kopvērtējumā ieguva dalīto 19.vietu.

U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce savā apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru trīs spēlēs un kopvērtējumā ieguva 10.vietu. Paula Gurecka savā apakšgrupā uzvarēja trīs no četrām spēlēm, taču guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Paula piedzīvoja zaudējumu, kā arī cīņā par trešo vietu tika atzīts pretinieces pārākums, līdz ar to Paula Gurecka izcīnīja 4.vietu kopvērtējumā.U10 vecuma grupā meitenēm Laura Kristīana Sprūde savā apakšgrupā nespēja tikt pie uzvarām, līdz ar to, savā apakšgrupā ierindojās 4.vietā. Anna Azarova savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras četrās spēlēs, līdz ar to ierindojoties 3.vietā savā apakšgrupā. Elizabete Marta Hamitova savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras visās spēlēs, tādējādi iegūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Arī Marija Lauva savā apakšgrupā guva uzvaras visās spēlēs un guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Marija un Elizabete guva uzvaras, līdz ar to abām liepājniecēm bija jātiekas fināla spēlē. Finālā ar 4-2 uzvaru guva Elizabete Marija Hamitova, tādējādi izcīnot 1.vietu turnīrā, savukārt, Marija Lauva ieguva 2.vietu turnīra kopvērtējumā.

Liepājā noslēdzies LR Pieaugušo čempionāts 2017, Rebeka Mertenai nedaudz pietrūkst līdz absolūtai uzvarai

No 5.līdz 11.augustam Liepājas Tenisa Sporta skolas kortos norisinājās Latvijas Tenisa savienības organizētais “LR Pieaugušo čempionāts 2017”. Šajā turnīrā labākie tenisisti tika noskaidroti vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.Vīriešu konkurencē diemžēl neviens no Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvjiem nespēja pārvarēt 2.kārtu, taču sieviešu konkurencē no astoņām dalībniecēm, kuras iekļuva 3.kārtā, četras bija Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāves – Rebeka Margareta Mertena, Patrīcija Špaka, Marta Pagraba un Elza Tomase. Diemžēl par iekļūšanu pusfinālā, 3.kārtā iekļuvušajām liepājniecēm bija jāsacenšas savā starpā. Rebeka Margareta Mertena ar 6-1 7-5 uzveica Patrīciju Špaku, savukārt, Elza Tomase ar 6-0 6-3 uzveica Martu Pagrabu. Arī pusfinālā liepājniecēm bija jāsacenšas savā starpā. Rebeka Margareta Mertena guva uzvaru pār Elzu Tomasi ar 6-1 6-4 un nodrošināja sev vietu finālā. Otrajā pusfinālā Madara Straume (individuāli) guva uzvaru pār Kristiānu Zahari (Rīgas satiksmes TK) ar pārliecinošu 6-0 6-0. Aizraujošā fināla spēlē Madara Straume guva uzvaru pār mūsu Rebeku Margaretu Mertenu ar 6-3 6-4, tādējādi triumfējot LR Pieaugušo čempionātā un Rebeka Margareta Mertena ieguva 2.vietu.Rebeka Margareta Mertena pārī ar Madaru Straumi piedalījās triumfēja dubultspēļu turnīrā. Savukārt, Rebeka spēlējot pārī ar savu treneri Daņilu Kozlovu spēja triumfēt arī jaukto dubultspēļu turnīrā.Rezultāti:
Vīrieši
Vienspēles
1.vieta – Mārtiņš Rocēns (Ādaži TC)
2.vieta – Kārlis Ozoliņš (ACB/VL tenisa skola)
3./4.vieta – Daniels Linkuns-Morozovs (individuāli)
3./4.vieta – Teodors Pukše (Lielupe TC)

Dubultspēles
1.vieta – Mārtiņš Rocēns, Kārlis Ozoliņš
2.vieta – Arturs Kulibaba, Mikus Pauls Losbergs
3.vieta – Daniels Linkuns-Morozovs, Rūdolfs Aksenoks

Sievietes
Vienspēles
1.vieta – Madara Straume (individuāli)
2.vieta – Rebeka Margareta Mertena (Liepājas Tenisa sporta skola)
3./4.vieta – Elza Tomase (Liepājas Tenisa sporta skola)
3./4.vieta – Kristiāna Zahare (Rīgas satiksmes TK)

Dubultspēles
1.vieta – Rebeka Margareta Mertena, Madara Straume
2.vieta – Kristiāna Linda Zahare, Margarita Ignatjeva
3.vieta – Greta Veinberga, Stefānija Poļiščuka

Jauktās dubultspēles
1.vieta – Rebeka Margareta Mertena, Daņils Kozlovs
2.vieta – Kristiāna Zahare, Daniels Linkuns-Morozovs
3.vieta – Laura Slišāne, Kārlis OzoliņšVisus attēlus no LR Pieaugušo čempionāta iespējams aplūkot sadaļā “Galerija“.

No Rīgas atved zeltu un sudrabu

5.augustā Rīgā norisinājās “LSTA balvas izcīņa” U8 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Orests Ronis un Poļina Iļasova.Meiteņu konkurencē Poļina Iļasova savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras četrās spēlēs un ieguva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā ar 11-3 Poļina izcīnīja uzvaru pār Inesi Dreimani (Enri TK). Finālā Poļina sacentās pret Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy) un piekāpās cīņā par uzvaru ar 5-11. Tādējādi Poļina Iļasova izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.Zēnu konkurencē Orests Ronis savā apakšgrupā guva uzvaras visās četrās spēlēs, tādējādi iegūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Orests guva pārliecinošu uzvaru ar 11-1 pār Ričardu Vingri (TK Jelgava). Finālā Orests Ronis guva uzvaru ar 11-5 pār Jāni Libertu (TC Ādaži). Līdz ar to Orests Ronis triumfēja “LSTA balvas izcīņas” kopvērtējumā un ieguva 1.vietu.

Valerijs Vorobjovs piedalās vairākos starptautiskos turnīros

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Valerijs Vorobjovs no 31.jūlija līdz 5.augustam atradās Viljandē (Igaunija), kur piedalījās Tennis Europe turnīrā “Airok Viljandi Open U16”. Valerijs turnīra 1.kārtā guva uzvaru pār Gregoru Mariusu Klīmasku (Gregor Marius Kliimask – Igaunija) ar 6-2 6-0. Savukārt, 2.kārtā Valerijs guva uzvaru pār Aleksandru Urbanaviču (Aleksandras Urbanavicius – Lietuva) ar 6-3 4-6 6-3. Diemžēl ceturtdaļfinālā Valerijam turnīrs beidzās līdz ar zaudējumu Mihailam Malakovičam (Mikhail Malakhovich – Baltkrievija) ar 6-7(3) 2-6.Jau šodien Valerijs Vorobjovs uzsāks dalību citā Tennis Europe turnīrā “Bavarian Junior Open”, kas notiek Minhenē (Vācijā). 1.kārtā Valerijs tiksies ar Benjaminu Potziņģi (Benjamin Poetzing – Vācija).

Noslēdzies 4.pludmales tenisa posms

2.augustā Liepājas pludmalē atklātajos laukumos un “Lounge bāra OMM” pludmales tenisa laukumos tika aizvadīts ““Vega 1” pludmales volejbola un tenisa līgas” 4.posms pludmales tenisā, kurā tika aizvadītas jaukto pāru spēles. Turnīram bija pieteikušies 56 dalībnieki, tādējādi piedalījās 28 komandas, kuras tika sadalītas 4 apakšgrupās.1.apakšgrupā, izcīnot piecas uzvaras sešās spēlēs, iespēju cīnīties par uzvaru turnīra posmā izcīnīja Zane Vilnīte un Dagnis Šliseris. Pusfināla izspēlē no 2.apakšgrupas viņiem pievienojās Gints un Krista Siliņi, kuri savā apakšgrupā pārspēja visus pretinieku pārus. Arī 3.apakšgrupas uzvarētāji Elans un Elīna Zīverti pievienojās pusfinālistiem uzvarot visas sešas spēles savā apakšgrupā. Visbeidzot, uzvarot arī visas sešas apakšgrupas spēles 4.apakšgrupā, pusfinālam pievienojās Gita Karule un Elans Strazdiņš.Pusfinālā Zane Vilnīte un Dagnis Šliseris sacentās pret Elanu un Elīnu Zīvertiem un līdzīgā spēlē ar 6-4 uzvaru izcīnīja Elans ar Elīnu, iekļūstot finālā. Otrais finālistu pāris tika noskaidrots spēlē starp Gintu un Kristu Siliņiem, kuri sacentās pret Gitu Karuli un Elanu Strazdiņu. Šajā pusfināla duelī ar 6-2 uzvaru izcīnīja Gita ar Elanu.Cīņā par 3.vietu, Zane Vilnīte ar Dagni Šliseri pārspēja Gintu un Kristu Siliņus ar 7-6(2). Savukārt, spēlē par 1.vietu uzvaru ar 6-3 izcīnīja Elans un Elīna Zīverti, 2.vietā atstājot Gitu Karuli un Elanu Strazdiņu.Noslēdzošais 5.posms “”Vega 1” pludmales volejbola un tenisa līgai” paredzēts 16.augustā, kad notiks vīriešu un sieviešu pāru spēles. Turnīrā var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 14 (četrpadsmit) gadu vecumu. Ja gadījumā Jums nav pārinieka, droši piesakieties, mēs Jums palīdzēsim atrast pārinieku turnīra norises vietā, kā arī ja Jums nav savas pludmales tenisa raketes, mēs Jums tās sagādāsim uz turnīra norises laiku!Pilni rezultāti un turnīra nolikums pieejami sadaļā “Pludmales teniss”.

Foto: Kristīne Austere. Vairāk attēlu pieejami sadaļā “Galerija“.

Liepājā norisināsies Latvijas pieaugušo čempionāts tenisā

No 5.-11.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos tiks aizvadīts Latvijas Tenisa savienības organizētais 2017.gada “LR Pieaugušo čempionāts”. Turnīrs sāksies 5.augustā ar kvalifikācijas sacensībām vīriešiem. Pamatturnīra sacensības sāksies 6.augustā.

Liepājas Tenisa sporta skolu pamatturnīrā pārstāvēs Toms Sutris, Justs Jakovļevs, Toms Rolis, Matīss Šteinhards, Renārs Grodskis, Daņils Kozlovs, Rebeka Margareta Mertena, Marta Pagraba, Signija Stībele, Elza Tomase, Patrīcija Špaka, Veronika Zalcmane, Anastasija Rižkova, Elīna Zīverte, Paula Jankova, Katrīna Lasmane un Alise Vindiga. Turnīru ar kvalifikācijas sacensībām uzsāks sekojošie Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji – Eduards Grodskis un Andis Aigars.

Aicinām ikvienu uz Liepājas Tenisa sporta skolas kortiem atbalstīt Liepājas tenisistus Latvijas pieaugušo čempionātā.

Liepājnieki mājās iegūst vairākas medaļas

29.un 30.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Matīss Ozoliņš-Pese, Bogdans Kozlovs, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Anastasija Lomovska, Anna Azarova, Evelīna Poikāne, Sabīne Vaidere, Daniela Krušatina, Maija Alise Zvirbule, Ketlina Arone, Annete Skripka un Laura Kristiāna Sprūde.Zēnu konkurencē Bogdans Kozlovs un Matīss Ozoliņš-Pese iekļuva pusfinālā un izloze noteica, ka abiem Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem pusfināla spēle jāaizvada savā starpā. Ar rezultātu 5-4 uzvaru izcīnīja Bogdans Kozlovs un nodrošināja sev iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Spēlē par 3.vietu Matīss Ozoliņš-Pese piedzīvoja zaudējumu Renātam Ivko (individuāli) ar 4-5, līdz ar to Matīss ierindojās 4.vietā. Spēlē par uzvaru turnīrā Bogdans Kozlovs ar 4-5 piekāpās Rihardam Neimanim (Mārupes TS). Līdz ar to 1.vietu turnīrā ieguva Rihards Neimanis (Mārupes TS), 2.vietā ierindojās Bogdans Kozlovs (Liepājas TSS), savukārt, 3.vietu izcīnīja Renāts Ivko (individuāli).Meiteņu konkurencē cīņai par 1.-4.vietu kvalificējās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Elizabete Marta Hamitova, Ketlina Arone, Evelīna Poikāne un tenisa kluba Enri audzēkne Karina Joničenoka. Pusfinālā uzvaras guva Elizabete Marta Hamitova, kura ar 4-2 pārspēja Karinu Joničenoku un Ketlina Arone, kura ar 4-1 pārspēja Evelīnu Poikāni. Spēlē par 3.vietu uzvaru ar 4-1 izcīnīja Karina Joničenoka (TK Enri), tādējādi ierindojoties 3.vietā, savukārt Evelīnu Poikāni atstājot 4.vietā. Spēlē par uzvaru turnīrā ar 4-1 triumfēja Elizabete Marta Hamitova, izcīnot 1.vietu turnīrā, 2.vietā atstājot Ketlinu Aroni.

No Ventspils atved bronzas medaļu

29.un 30.jūlijā Ventspilī norisinājās “Ventspils Olimpiskā centra balvu izcīņa” U12 vecuma grupai. Uz Ventspili no Liepājas Tenisa sporta skolas sacensties bija devušies – Didzis Vārna, Artjoms Splenders, Gregors Lazdāns, Kristiana Lagzdiņa, Marija Lauva, Evelīna Beneša un Paula Kapleite.Zēnu konkurencē Artjoms Splenders un Gregors Lazdāns diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu, savukārt, Didzis Vārna pirmajā spēlē guva uzvaru pār Aleksandru Sotikovu (Spars TK) ar 6-1 6-0. Pusfinālā Didzis piedzīvoja zaudējumu nākamajam turnīra uzvarētājam Nikitai Gavrilonokam (Orange Tennis) ar 3-6 1-6. Spēlē par 3.vietu Didzis Vārna ar 6-1 6-3 pārspēja Georgiju Harjuzovu (Ventpils TK), tādējādi Didzis Vārna izcīnīja 3.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē Evelīna Beneša un Paula Kapleite diemžēl nespēja pārvarēt 2.kārtu. Kristiana Lagzdiņa ar 6-4 6-3 uzvarot pār Elīzu Kupruku (Enri TK) iekļuva 2.kārtā. Arī Marija Lauva iekļuva 2.kārtā ar 6-3 6-3 pārspējot Elizabeti Leksi (Enri TK). Spēlē par iekļūšanu pusfinālā Kristiana Lagzdiņa piedzīvoja zaudējumu Marinai Karasevai (Tennis Pro Academy) ar 0-6 0-6. Marija Lauva, piedzīvojot zaudējumu ar 1-6 2-6 nākamajai turnīra uzvarētājai Elizabetei Brutanei (ACB/VL tenisa skola), arī nespēja iekļūt pusfinālā. Turnīra noslēgumā Marija Lauva ierindojās 6.vietā, savukārt, Kristiana Lagzdiņa ieguva dalīto 7.-8.vietu.

Visas medaļas paliek Liepājā

26.un 27.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa” U14 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvids Špaks, Kārlis Vēberis, Kristians Lasmanis, Didzis Vārna, Kristers Boks, Evelīna Ķīvīte, Paula Jankova, Karolīna Skābe, Anastasija Rižkova, Elizabete Deglava, Kristiana Lagzdiņa un Evelīna Beneša.Zēnu konkurencē pusfinālā bija iekļuvuši tikai Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi un Dāvids Špaks ar 6-1 6-3 pārspēja Kristianu Lasmani, bet Kārlis Vēberis ar 6-1 6-0 guva uzvaru pār Didzi Vārnu. Cīņā par 3.vietu uzvaru guva Didzis Vārna ar 6-0 0-6 6-1, savukārt, spēlē par uzvaru turnīrā Dāvids Špaks izcīnīja 1.vietu ar 6-1 6-1 pārspējot Kārli Vēberi, kurš ierindojās 2.vietā.Meiteņu konkurencē pusfinālā papildus Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknēm iekļuva arī individuāli spēlējošā Simona Laugale, kura pusfinālā piedzīvoja zaudējumu Karolīnai Skābei ar 6-3 6-0. Savukārt, otrajā pusfināla spēlē Evelīna Ķīvīte ar 6-7(2) 6-2 6-2 guva uzvaru pār Paulu Jankovu. Spēlē par 3.vietu saspringtā spēlē uzvaru guva mūsu Paula Jankova ar 3-6 6-4 6-2, tādējādi iegūstot 3.vietu, savukārt spēlē par uzvaru turnīrā Evelīna Ķīvīte ar 6-1 1-6 6-2 guva uzvaru pār Karolīnu Skābi, kura ierindojās 2.vietā, līdz ar to Evelīna Ķīvīte izcīnīja 1.vietu turnīrā.