Rebeka Margareta Mertena izcīna dubultuzvaru ITF Juniors turnīrā Tallinā

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi jūlija pirmajā nedēļā piedalījās divos starptautiskajos turnīros ārpus Latvijas.

Valerijs Vorobjovs un Alise Vindiga no 1.līdz 8.jūlijam piedalījās Tennis Europe turnīrā “Vilnius Tennis Academy Cup 2017” U16 vecuma grupā, kas norisinājās Viļņā, Lietuvā. Alise Vindiga 1.kārtā guva uzvaru pār Danielu Zukauskaiti (Daniele Zukauskaite – Lietuva) ar 6-0 6-3, taču 2.kārtā piedzīvoja zaudējumu Annai Lebedevai (Anna Lebedeva – Krievija) ar 7-5 2-6 3-6. Savukārt, Valerijs Vorobjovs 1.kārtā izcīnīja uzvaru pār Ņikitu Babenko (Nikita Babenko – Lietuva) ar 7-5 6-1. 2.kārtā tika pieveikts Vilis Saučūnas (Vilius Sauciunas – Lietuva) ar 6-1 6-3. Ceturtdaļfinālā diemžēl Valerijs piedzīvoja zaudējumu Matam Bružam (Matas Bruzas – Lietuva) ar 1-6 2-6.Rebeka Margareta Mertena un Patrīcija Špaka no 4.-8.jūlijam piedalījās ITF Juniors turnīrā “16th Tallink Cup 2017” U18 vecuma grupā, kas norisinājās Tallinā, Igaunijā. Patrīcija Špaka uzsāka turnīru ar uzvaru pār Lisi Kubri (Lisse Kubre – Igaunija) ar 6-1 6-2, taču 2.kārtā piedzīvoja zaudējumu Ellai Hāvisto (Ella Haavisto – Somija) ar 2-6 6-0 2-6. Savukārt Rebeka Margareta Mertena turnīru uzsāka ar uzvaru pār Emīliju Salo (Emilia Salo – Somija) ar 6-1 6-3. 2.kārtā ar 6-1 6-0 Rebeka bija pārāka pār Kristiānu Lindu Zahari (Latvija). Ceturtdaļfinālā tika gūta uzvara pār Kristīni Elenu Tigleju (Christina Elena Tiglea – Itālija) ar 6-2 6-1. Pusfinālā Rebeka pārspēja Karolu Plaku (Carol Plakk – Igaunija) ar 6-4 6-4. Finālā Rebekai pretim stājās Patrīcijas pāridarītāja Ella Hāvisto (Ella Haavisto – Somija). Gūstot uzvaru ar 7-6(7) 6-2 Rebeka Margareta Mertena izcīnīja uzvaru ITF Juniors turnīrā Tallinā.Paralēli vienspēļu turnīram, Rebeka Margareta Mertena, spēlējot pārī ar Sofiju Čekļistovu (Sofiya Chekhlystova – Igaunija), piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārtā tika gūta uzvara pār pāri no Itālijas – (Linda Cagnazzo un Cristina Elena Tiglea) ar 6-2 6-4. Saspringtā ceturtdaļfināla spēlē tika pieveiktas Igaunijas pārstāves (Lissi Kubre un Helena Narmont) ar rezultātu 6-4 4-6 [10-4]. Pusfinālā Rebeka ar Sofiju tikās pret citu Latvijas/Igaunijas apvienoto pāri (Stefānija Poļisčuk un Carol Plakk), šajā saspringtajā duelī tika gūta uzvara ar rezultātu 0-6 6-3 [13-11]. Finālā Rebekai un Sofijai pretim stājās pāris no Krievijas (Mayya Gorbunova un Mariia Tkacheva). Rebeka Margareta Mertena un Sofija Čekļistova izcīniju uzvaru finālā ar 6-3 6-4, līdz ar to iegūstot 16.Tallink Cup uzvarētāju titulu.Apsveicam Rebeku Margaretu Mertenu ar dubulto uzvaru (vienspēlēs un dubultspēlēs) šajā turnīrā!!!