Noslēgusies E.Ernestsona un LTSS balvas izcīņa

19.un 20.augustā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās E.Ernestsona un LTSS balvas izcīņa U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Ernests Brūders, Reinis Koņušaks, Krišjānis Mazais, Paula Gurecka un Karolīna Lāce U9 vecuma grupā, Bogdans Kozlovs, Matīss Ozoliņš-Pese, Sabīne Vaidere, Alise Latiša, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Anastasija Lomovska, Maija Alise Zvirbule, Ketlina Arone, Daniela Krušatina, Annete Skripka, Laura Kristiāna Sprūde un Elīna Vlasova U10 vecuma grupā.U9 vecuma grupā zēniem vislabāk no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem veicās Krišjānim Mazajam, kurš savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un ieguva iespēju sacensties par 4.-6.vietu turnīra kopvērtējumā. Diemžēl piekāpjoties abiem saviem pretiniekiem, kopvērtējumā Krišjānis Mazais izcīnīja 6.vietu. Ernests Brūders ierindojās 11.vietā, savukārt Reinis Koņušaks – 12.vietā.U9 vecuma grupā meitenēm labāko sniegumu apakšgrupās demonstrēja Paula Gurecka, kura ieguva 2.vietu un ieguva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Paula guva uzvaru pār savu pretinieci, taču finālā diemžēl piekāpās savai pretiniecei, līdz ar to Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā, savukārt Karolīna Lāce ierindojās 9.vietā.U10 vecuma grupā zēniem Bogdans Kozlovs izcīnīja 2.vietu, bet Matīss Ozoliņš-Pese ieguva 3.vietu.U10 vecuma grupā meitenēm vislabāko sniegumu apakšgrupās rādīja Anna Azarova, Ketlina Arone un Sabīne Vaidere, kuras izcīnīja uzvaras savās apakšgrupās, līdz ar to gūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Pēc finālturnīra izspēles 1.vietu ieguva Anna Azarova, 3.vietā ierindojās Ketlina Arone, bet Sabīne Vaidere ieguva 4.vietu. Pārējās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes ieguva sekojošās vietas – 5.vietā – Elizabete Marta Hamitova, 7.vietā Maija Alise Zvirbule, 8.vietā – Anastasija Lomovska, 9.vietā – Alise Latiša, 10.vietā – Laura Kristiāna Sprūde, 13.vietā – Daniela Krušatina, 15.vietā – Elīna Vlasova un 16.vietā – Annete Skripka.