No Ventspils atved trīs medaļas

26.un 27.augustā Ventspilī norisinājās “Ventspils balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Matīss Ozoliņš-Pese, Sabīne Vaidere, Alise Latiša, Anastasija Lomovska, Daniela Krušatina un Anna Azarova.Zēnu konkurencē Matīss Ozoliņš-Pese savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu, kas viņam deva iespēju sacensties par 5.vietu kopvērtējumā. Gūstot pārliecinošu uzvaru ar 4-0 Matīss Ozoliņš-Pese izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, Bogdans Kozlovs savā apakšgrupā uzvarot visus pretiniekus, guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā ar 4-1 tika pārspēts pretinieks, taču finālā Bogdans spraigā cīņā ar 3-5 piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to Bogdans Kozlovs turnīra kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

Meiteņu konkurencē Daniela Krušatina savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu un turnīra kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu. Sabīne Vaidere un Alise Latiša katra savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietas, līdz ar to viņām bija jāturpina sacensības par 5.-8.vietu turnīra kopvērtējumā. Sabīne Vaidere izcīnīja 7.vietu, savukārt, Alise Latiša izcīnīja 5.vietu. Anastasija Lomovska un Anna Azarova katra savā apakšgrupā ierindojās 1.vietā, tādējādi abas meitenes turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Anastasija Lomovska turnīrā izcīnīja 3.vietu, savukārt, Anna Azarova uzvarot visās spēlēs triumfēja turnīra kopvērtējumā un izcīnīja 1.vietu!