LTS kausa noslēgumā liepājnieki izcīna vairākas medaļas

No 24.-27.oktobrim Rīgā norisinājās LTS kauss “MASTERS” fināla posms, kurā pēc astoņu posmu kopvērtējuma visas sezonas garumā, piedalījās labākie tenisisti katrā vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā trešajā LTS kausa sezonā pārstāvēja U12 vecuma grupā – Dāvis Rolis, Ričards Špaks un Enija Paula Aploka, U14 vecuma grupā – Dāvids Špaks un Evelīna Ķīvīte, U18 vecuma grupā – Valerijs Vorobjovs, Justs Jakovļevs, Renārs Grodskis, Matīss Šteinhards, Patrīcija Špaka, Elza Tomase un Alise Vindiga.U12 vecuma grupā zēniem Ričards Špaks piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā, bet Dāvis Rolis ar divām pārliecinošām uzvarām iekļuva finālā, kurā bija jāsacenšas pret Gustavu Dambiņu (Tennis Pro Academy). Saspringtā fināla spēlē ar 6-4 4-6 4-6 Dāvis Rolis nespēja gūt uzvaru un izcīnīja 2.vietu turnīrā.U12 vecuma grupā meitenēm Enija Paula Aploka spēja pārliecinoši iekļūt finālā, kurā diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 4-6 3-6 spēlē pret Nikolu Nikolajevu (Biedrība Teniss Rīgā), līdz ar to Enija Paula Aploka izcīnīja 2.vietu turnīrā.

U14 vecuma grupā zēniem Dāvids Špaks ar 6-1 6-1 iekļuva pusfinālā, kurā tika piedzīvots zaudējums nākošajam turnīra uzvarētājam Edvardam Liepiņam (ACB/VL tenisa skola) ar 0-6 1-6, taču cīņā par 3.vietu Dāvids Špaks ar 7-5 6-3 guva uzvaru pār Ruslanu Fiļipenko (Lielupe TC) un līdz ar to Dāvids Špaks izcīnīja bronzas medaļu.U14 vecuma grupā meitenēm Evelīna Ķīvīte diemžēl nespēja iekļūt pusfinālā piedzīvojot zaudējumu ar 2-6 6-7(5) Elizabetei Kļavinskai (Mārupes TS).

U18 vecuma grupā zēniem vislabāko rezultātu spēja sasniegt Matīss Šteinhards, izcīnot trešo vietu turnīrā.U18 vecuma grupā meitenēm vislabāko rezultātu sasniedza Patrīcija Špaka, kura spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6-1 2-6 2-6 tika piedzīvots zaudējums Margaritai Ignatjevai (Rīgas satiksmes TK), līdz ar to Patrīcija Špaka izcīnīja 2.vietu turnīrā.