No Ādažiem atved sudrabu

Novembra pēdējā nedēļas nogalē Ādažos norisinājās divi turnīri jaunākajiem tenisistiem.

25.novembrī Ādažos norisinājās “TC Ādaži Minhauzena kauss” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Olivers Arons, Orests Ronis, Timo Bertrams Tikums un Karolīna Lāce.

U8 vecuma grupā zēniem Olivers Arons savā apakšgrupā, uzvarot divas no četrām spēlēm, izcīnīja 3.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 8.vietā.

U9 vecuma grupā zēniem Orests Ronis izcīnīja dalīto 11.vietu kopvērtējumā, savukārt, Timo Bertrams Tikums – 18.vietu.

U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce kopvērtējumā izcīnīja dalīto 15.vietu.

26.novembrī Ādažos norisinājās “TC Ādaži Wilson kauss” U10 vecuma grupai, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Bogdans Kozlovs, Laura Kristiāna Sprūde un Anastasija Lomovska.

Zēnu konkurencē Bogdans Kozlovs savā apakšgrupā pārspēja visus pretiniekus un ieguva iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Finālā Bogdans Kozlovs piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to izcīnīja 2.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē Laura Kristiāna Sprūde izcīnīja dalīto 9.vietu kopvērtējumā, savukārt Anastasija Lomosova ierindojās dalītā 13.vietā.