Liepājā aizvadītas sezonas atklāšanas sacensības “Dzintara Wilson U12”

12.un 13.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Starptautiskās sezonas atklāšanas sacensības Dzintara Wilson U12” sacensības, kurās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ralfs Rukmanis, Kristers Boks, Marija Lauva, Valērija Januška, Ketlina Arone, Paula Kapleite un Elizabete Marta Hamitova.Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko rezultātu sasniedza Ralfs Rukmanis, izcīnot 6.vietu. Turnīra 1.vietu izcīnīja Daņila Folkheims (Centrālais tenisa klubs), 2.vietu ieguva Georgijs Harjuzovs (Ventspils TK), bet 3.vietu ieguva Tomass Priede (Lielupe TC).Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāko panākumu guva Marija Lauva, kura izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, 1.vietu izcīnīja Beatrise Zeltiņa (individuāli), 2.vietā ierindojās Jasmīne Lūse (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Aleksandra Rožkalne (Mārupes TS).Liepājas Tenisa sporta skola vēlas izteikt īpašu pateicību Wilson oficiālajam pārstāvim SIA “Intrad” kolektīvam par ilgtermiņa sadarbību, kā arī rotu meistaram Renardam Purmalim par jauno un īpašo no sudraba un dzintara veidoto medaļu dizainu.