Augstākais sasniegums mājās – 2.vieta

2.un 3.jūnijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas Tenisa sporta skolas un Prince balvas izcīņa” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – Ričards Špaks, Didzis Vārna, Kristians Lasmanis, Gustavs Pagrabs, Gregors Lazdāns, Artjoms Splenders, Ralfs Rukmanis, Kristofers Boks, Kristiana Lagzdiņa, Evelīna Beneša, Valērija Januška, Ketlina Arone, Paula Kapleite un Marija Lauva.

Meiteņu konkurencē līdz pusfinālam nokļuva Marija Lauva, kura, lai nokļūtu pusfinālā spēja uzvarēt ar 1.numuru izsēto Sofiju Zariņu (Mārupes TS) ar 6-3 6-0. Pusfinālā Marijai pretim stājās Georgija Okropiridze (Biedrība Teniss Rīgā) un Marija guva uzvaru saspringtā spēlē ar 2-6 7-5 6-4. Finālā Marija Lauva piedzīvoja zaudējumu Beatrisei Zeltiņai ar 6-7(6) 0-6 un izcīnīja 2.vietu turnīrā. Pārējās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes ierindojās sekojošās vietās – Ketlina Arone – dalītā 7.vieta, Kristiana Lagzdiņa – 9.vieta, Valērija Januška – dalītā 11.vieta, Evelīna Beneša un Paula Kapleite – dalītā 13.vieta.

Turnīra medaļnieces – 1.vieta Beatrise Zeltiņa, 2.vieta Marija Lauva (Liepājas Tenisa sporta skola), 3.vieta Aleksandra Rožkalne (Mārupes TS).

Zēnu konkurencē līdz pusfinālam nokļuva Kristians Lasmanis, Didzis Vārna un Ričards Špaks. Kristians Lasmanis pusfinālā piedzīvoja zaudējumu ar 1.numuru izsētajam Krišjānim Šulcam (ACB/VL Tenisa skola) ar 0-6 2-6. Savukārt, otrais pusfināls norisinājās starp liepājniekiem, kur Ričards Špaks ar 6-3 6-4 guva uzvaru pār Didzi Vārnu. Līdz ar to, par 3.vietu sacentās Didzis Vārna ar Kristianu Lasmani un spraigā cīņā Kristians Lasmanis uzvarēja ar 6-4 7-6(2) un izcīnīja 3.vietu turnīrā. Savukārt, Ričards Špaks finālā sacentās pret Krišjāni Šulcu, taču piedzīvoja zaudējumu ar 4-6 1-6 un izcīnīja 2.vietu.

Pārējie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi ierindojās sekojošās vietās – Didzis Vārna – 4.vieta, Gustavs Pagrabs – 6.vieta, Ralfs Rukmanis – dalītā 7.vieta, Kristofers Boks – dalītā 11.vieta, Gregors Lazdāns un Artjoms Splenders – dalītā 13.vieta.

Turnīra medaļnieki – 1.vieta Krišjānis Šulcs (ACB/VL Tenisa skola), 2.vieta Ričards Špaks (Liepājas Tenisa sporta skola), 3.vieta Kristians Lasmanis (Liepājas Tenisa sporta skola).