Dubultuzvara Ventspilī

9.un 10.jūnijā Ventspilī norisinājās “Ventspils balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Matīss Ozoliņš-Pese, Ernests Brūders, Timo Bertrams Tikums, Krišjānis Mazais, Alise Latiša, Sabīne Vaidere, Daniela Krušatina un Laura Kristiāna Sprūde.Zēnu konkurencē vislabāko sniegumu parādīja Matīss Ozoliņš-Pese, kurš savā apakšgrupā izcīnot četras uzvaras tikpat spēlēs, nodrošināja sev vietu pusfinālā. Pusfinālā Matīss ar pārliecinošo 4-0 pār Reini Svarānu (TC “Ādaži”) iekļuva finālā. Sacenšoties pret Vladimiru Krastiņu (individuāli) Matīss turpināja ar 4-0 sagraujot savu pretinieku finālā, līdz ar to Matīss Ozoliņš-Pese izcīnīja uzvaru visā turnīrā.

Meiteņu konkurencē pusfināla četriniekā iekļuva trīs liepājnieces – Sabīne Vaidere, Alise Latiša un Daniela Krušatina. Piedzīvojot zaudējumus pusfinālā, Sabīne Vaidere un Alise Latiša turpināja sacensties par 3.vietu un šoreiz pārāka izrādījās Sabīne Vaidere. Savukārt, Daniela Krušatina iekļuva finālā, kurā sacenšoties pret Margaritu Novik (individuāli) ar rezultātu 4-2 uzvaru izcīnīja liepājniece, līdz ar to Daniela Krušatina izcīnīja zelta medaļu turnīrā.

Sāk valsts čempiona titula aizstāvēšanu un pošas uz Eiropas čempionātu

Sācies kārtējais Latvijas klubu komandu čempionāts kungiem grupā “35+”. Augstākajā līgā savu sesto valsts čempiona titula aizstāvēšanu sāka arī Liepājas pirmā komanda.

Mūsējie izbraukumā ar rezultātu 6-0 pārspēja Ādaži-2 komandu. Pēc Andreja Koļesina, Eduarda Grodska un Didža Holštroma pārliecinošām uzvarām vienspēlēs liepājnieki ātri izvirzījās vadībā. Komandas uzvarai punktu pielika Artūrs Eglītis, trijos setos pieveicot Andreju Straumi. Dubultspēlēs Eduards Grodskis ar Didzis Holštromu un Gints Rolis ar Andi Cirsi nostiprināja komandas panākumu, uzvarot arī abās dubultspēlēs.Liepājnieki mēģinās pagarināt savu uzvaru sēriju šosestdien, Liepājā uzņemot “Rīgas Satiksmes” komandu. Spēļu sākums pulksten 13.30.

9.jūnijā Latvijas klubu komandu čempionāta 1.līgā savu dalību sāks arī otra Liepājas senioru komanda, kas dibināta pērn. Otrajai komandai pirmā sezonas spēle Mārupē pret ACB/VL vienību.

Liepājas pirmā komanda šogad atkal ir uzaicināta uz Eiropas komandu čempionātu, kurā mūsējie piedalījušies jau piecas reizes. Uzaicinājumu saņem tikai komandas, kas spējušas izcīnīt Latvijas čempiona titulu iepriekšējā gadā. Eiropas čempionāts norisināsies no 16. līdz 22. septembrim Spānijā. Pērn tā sasniedza augstāko rezultātu Latvijas vēsturē Eiropas klubu čempionātos, tiekot pusfinālā!

No Rīgas ar 1.un 2.vietu

2.jūnijā Rīgā norisinājās “Tennis Pro Academy AFY balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Damirs Livanskis, Keitija Petrovica un Darja Korčevska U8 vecuma grupā, Orests Ronis, Karolīna Lāce un Paula Gurecka U9 vecuma grupā.U8 zēnu konkurencē Damirs savā apakšgrupā guva uzvaras visās piecās spēlēs, līdz ar to nodrošināja sev iespēju turpināt sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Pusfinālā Damirs guva uzvaru ar 11-6, taču finālā ar 7-11 tika atzīts pretinieka pārākums, līdz ar to Damirs Livanskis izcīnīja 2.vietu turnīrā.

U8 meiteņu konkurencē Darja Korčevska izcīnīja Keitija Petrovica diemžēl nespēja kvalificēties izslēgšanas turnīram, jo abas, katra savā apakšgrupā, ierindojās 5.vietās.U9 zēnu konkurencē Orests savā apakšgrupā nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu, līdz ar to kvalificējās turpmākai cīņai turnīrā. Pusfinālā Orests saspringtā spēlē ar 10-12 piedzīvoja zaudējumu, bet cīņā par 3.vietu ar 10-12 arī tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Orests Ronis turnīrā ieguva 4.vietu.U9 meiteņu konkurencē Karolīna Lāce kopvērtējumā ierindojās 9.vietā, savukārt, Paula Gurecka uzvarēja visās apakšgrupas spēlēs, garantējot sev vietu grupā, kas cīnīsies par uzvaru. Uzvarot visas trīs grupas spēles, Paula Gurecka izcīnīja uzvaru turnīrā.

Mājas sacīkstēs izcīna trešo vietu

2.un 3.jūnijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “LTSS un Prince balvas izcīņa” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Ralfs Rukmanis, Artjoms Splenders, Marija Lauva, Valērija Januška, Ketlina Arone, Paula Kapleite, Žaklīna Buče, Elizabete Marta Hamitova un Sabīne Vaidere.

Zēnu konkurencē Artjoms Splenders diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu, savukārt, Ralfs Rukmanis 1.kārtā ar 6-3 6-2 guva uzvaru pār Erlendu Neibergu (ACB/VL tenisa skola). 2.kārtā Ralfam pretim stājās Artjoma pāridarītājs Mārtiņš Rubezis (Tenisa klubs Jelgava). Ar rezultātu 2-6 5-7 Ralfs Rukmanis piedzīvoja zaudējumu un nespēja iekļūt finālā.Godalgoto vietu ieguvēji zēnu konkurencē:
1.vieta – Davids Āķis (Ādaži TC)
2.vieta – Ričards Dzirkals (Ādaži TC)
3.vieta – Mārtiņš Rubezis (Tenisa klubs Jelgava)

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm pusfinālā iekļuva Marija Lauva. Cīņā par iekļūšanu finālā Marija ar 4-6 3-6 piedzīvoja zaudējumu Agnesei Laugalei (Denisa Pavlova tenisa skola), taču cīņā par 3.vietu Marija izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6-0 6-0 pār Līvu Vītoliņu (TK Aizkraukle), līdz ar to Marija Lauva izcīnīja bronzas medaļu.Godalgoto vietu ieguvējas meiteņu konkurencē:
1.vieta – Jasmīne Lūse (Mārupes TS)
2.vieta – Agnese Laugale (Denisa Pavlova tenisa skola)
3.vieta – Marija Lauva (Liepājas Tenisa sporta skola)

Mājās izcīna vairākas medaļas

26.un 27.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas tenisa sporta skolas meistarsacīkstes“ U8, U9 un U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu mājas turnīrā pārstāvēja Damirs Livanskis, Gustavs Siliņš, Olivers Arons, Kirils Bondarevs, Leonards Ozoliņš, Vladislava Grigalcuka, Emīlija Brūdere, Gabriela Putra, Viktorija Homutova, Keitija Petrovica, Maija Jablonska, Darja Korčevska un Beatrise Varkale U8 vecuma grupā, Timurs Repins, Timo Bertrams Tikums, Orests Ronis, Paula Gurecka, Jeļizaveta Rižkova un Karolīna Lāce U9 vecuma grupā, Bogdans Kozlovs, Ernests Brūders, Matīss Ozoliņš-Pese, Reinis Koņušaks, Krišjānis Mazais, Marks Freiborns, Evelīna Poikāne, Laura Kristiāna Sprūde, Sabīne Vaidere, Daniela Krušatina un Elizabete Marta Hamitova U10 vecuma grupā.U8 vecuma grupā zēniem vislabāko sniegumu no liepājniekiem parādīja Damirs Livanskis, kurš uzvarēja savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā un Olivers Arons, kurš ieguva 2.vietu savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par 4.-6.vietu. Izcīnot abas uzvaras, Olivers Arons turnīra kopvērtējuma izcīnīja 4.vietu. Cīņā par uzvaru turnīrā, uzvarot abus pretiniekus, Damirs Livanskis izcīnīja 1.vietu turnīra kopvērtējumā.Godalgotās vietas U8 zēnu konkurencē:
1.vieta – Damirs Livanskis (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Ralfs Mūrnieks (Ventspils tenisa klubs)
3.vieta – Reinis Zvirgzdiņš (Tennis 4Fun)U8 vecuma grupā meitenēm no liepājniecēm vislabāko sniegumu parādīja Viktorija Homutova, kura uzvarēja savā apakšgrupā, taču cīņā par uzvaru Viktorija pusfinālā un cīņā par 3.vietu piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to ieguva 4.vietu.Godalgotās vietas U8 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Maria Klevanova (Centrālais tenisa klubs)
2.vieta – Melanija Lielgalve (Centrālais tenisa klubs)
3.vieta – Vlada Fadejeva (Centrālais tenisa klubs)U9 vecuma grupā zēniem Orests Ronis spēja uzvarēt visus pretiniekus un izcīnīja 1.vietu turnīrā, savukārt, Timo Bertrams Tikums izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.Godalgotās vietas U9 zēnu konkurencē:
1.vieta – Orests Ronis (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Reinis Rozenbergs (Centrālais tenisa klubs)
3.vieta – Timo Bertrams Tikums (Liepājas Tenisa sporta skola)U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce un Paula Gurecka izcīnīja uzvaras katra savā apakšgrupā, līdz ar to abas liepājnieces turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. Pusfinālos abas liepājnieces diemžēl piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to bija jātiekas savstarpējā spēlē, lai noskaidrotu, kura izcīnīs bronzas medaļu. Saspringtā spēlē ar 15-13 šoreiz pārāka izrādījās Paula Gurecka un izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.Godalgotās vietas U9 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Anna Šteinberga (Ventspils tenisa klubs)
2.vieta – Rusne Donelaite (Lietuva)
3.vieta – Paula Gurecka (Liepājas Tenisa sporta skola)U10 vecuma grupā zēniem Matīss Ozoliņš-Pese bija vienīgais no liepājniekiem, kurš spēja iekļūt pusfinālā, kurā gan tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Matīsam bija jāsacenšas par bronzas medaļu. Ar pārliecinošo 4-0 Matīss Ozoliņš-Pese cīņā par bronzu guva uzvaru un izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.Godalgotās vietas U10 zēnu konkurencē:
1.vieta – Nikita Bļinkovs (Biedrība Teniss Rīgā)
2.vieta – Kristofers Krūmiņš (Mārupes tenisa skola)
3.vieta – Matīss Ozoliņš-Pese (Liepājas Tenisa sporta skola)U10 vecuma grupā meitenēm Elizabete Marta Hamitova bija vienīgā no liepājniecēm, kura izcīnīja uzvaru savā apakšgrupā, tādējādi iegūstot iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Uzvarot vienu spēli, bet zaudējot otro, Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.Godalgotās vietas U10 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Odeta Panassa (Mārupes tenisa skola)
2.vieta – Elizabete Marta Hamitova (Liepājas Tenisa sporta skola)
3.vieta – Alena Bobkina (Tenisa klubs “Enri”)

Starptautiskā turnīrā izcīna 1.un 2.vietu

No 19.līdz 23.maijam Mārupes tenisa skolā norisinājās starptautiskais ITF tenisa turnīrs “Latvian Healthcare Seniors Tournament” veterāniem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Andis Aigars.Vienspēlēs Andis Aigars startēja +40 vecuma grupā. Ceturtdaļfinālā Andis ar 2-6 6-2 6-1 pārspēja Oskaru Dagili (Ādaži TC). Pusfinālā Andis turpināja uzvarēt un ar 6-2 6-1 pārspēja Aivaru Linkeviču (Biedrība Tennis Rīgā), kas deva iespēju viņam sacensties par uzvaru turnīrā. Finālā Andim pretim stājās Maciej Bando (Polija) un līdzvērtīgi saspringtā spēlē ar 6-7(5) 5-7 tomēr tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Andis Aigars izcīnīja 2.vietu vienspēļu turnīrā.Andis Aigars piedalījās arī +35 vecuma grupas dubultspēlēs, spēlējot vienā pārī ar Kasparu Kulbergu (ACB/VL tenisa skola). Ceturtdaļfinālā Andis ar Kasparu tika galā ar vienspēļu +40 vecuma grupas uzvarētāju Maciej Bando, kurš spēlēja pārī ar Andrzej Gasienica-Roj (Polija) ar rezultātu 7-5 6-2. Pusfinālā ar 6-4 6-3 tika pārspēts ar 1.numuru izliktais Latvijas pāris Andris Krūmiņš un Aivars Linkevičs. Finālā ar 6-3 7-5 tika gūta uzvara pār citu Latvijas pāri – Māris Sīlītis un Hardijs Viškers, līdz ar to Andis Aigars un Kaspars Kulbergs izcīnīja 1.vietu +35 dubultspēļu turnīrā!

LTS SEB pavasara tenisa turnīrā izcīnītas vairākas medaļas

19.un 20.maijā Rīgā tika aizvadīts LTS SEB pavasara tenisa turnīrs U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja – Damirs Livanskis, Leonards Ozoliņš, Olivers Arons, Viktorija Homutova, Emīlija Brūdere, Keitija Petrovica un Darja Korčevska U8 vecuma grupā, Orests Ronis, Timo Bertrams Tikums, Paula Gurecka un Jeļizaveta Rižkova U9 vecuma grupā, Matīss Ozoliņš-Pese, Ernests Brūders, Laura Kristiāna Sprūde, Evelīna Poikāne, Sabīne Vaidere, Marija Lauva un Daniela Krušatina U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā zēniem vislabāko sniegumu rādīja Damirs Livanskis, kurš ieguva dalīto 5.vietu, savukārt, meiteņu konkurencē neviena liepājniece neiekļuva labāko astoņniekā.

U9 vecuma grupā labākais sniegums no liepājniekiem zēnu konkurencē bija Timo Bertramam Tikumam, kurš ierindojās 9.vietā. Meiteņu konkurencē tika izcīnīta 2.vieta turnīra kopvērtējumā, ko paveica Paula Gurecka, finālā piekāpjoties ar minimālo 9-11.

U10 vecuma grupā zēniem labāko sniegumu paveica Matīss Ozoliņš-Pese, kurš ierindojās dalītajā 7.vietā, bet meiteņu konkurencē vislabāko sniegumu rādīja Marija Lauva, kura izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.

LTS SEB pavasara tenisa festivāla ietvaros norisinājās arī dubultspēļu turnīrs U10 vecuma grupai. Liepāju šajā dubultspēļu turnīrā pārstāvēja Laura Kristiāna Sprūde pārī ar Evelīnu Poikāni un Matīss Ozoliņš-Pese pārī ar Sabīni Vaideri. Matīss un Sabīne savā apakšgrupā, uzvarot divas no trim spēlēm, izcīnīja 2.vietu un nodrošināja sev iespēju sacensties par 5.-8.vietu turnīra kopvērtējumā. Pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē pārliecinoši uzvarot ar 6-0, Matīss un Sabīne turpināja sacensties par 5.vietu. Diemžēl izšķirošajā spēlē piedzīvojot zaudējumu Matīss Ozoliņš-Pese un Sabīne Vaidere ieguva 6.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt Laura ar Evelīnu savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru, tādējādi abas liepājnieces turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Diemžēl piedzīvojot divus zaudējumus izšķirošajās spēlēs Laura Kristiāna Sprūde un Evelīna Poikāne ierindojās 4.vietā turnīra kopvērtējumā.

Izcīna sudrabu un bronzu

19.un 20.maijā Rīgā norisinājās LSTA atklātās pavasara sacensības U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Didzis Vārna un Gustavs Pagrabs. Piedzīvojot zaudējumu pusfinālā, Gustavam bija jāsacenšas par 3.vietu pret Oskaru Gierkenu (Ādaži TC). Ar rezultātu 6-0 6-2 Gustavs Pagrabs izcīnīja uzvaru un ieguva 3.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, Didzis spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā 2-6 1-6 tika piedzīvots zaudējums Haraldam Rožkalnam (Mārupes TS), līdz ar to Didzis Vārna izcīnīja 2.vietu turnīrā.

Liepājā aizvadītas sezonas atklāšanas sacensības “Dzintara Wilson U12”

12.un 13.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Starptautiskās sezonas atklāšanas sacensības Dzintara Wilson U12” sacensības, kurās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ralfs Rukmanis, Kristers Boks, Marija Lauva, Valērija Januška, Ketlina Arone, Paula Kapleite un Elizabete Marta Hamitova.Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko rezultātu sasniedza Ralfs Rukmanis, izcīnot 6.vietu. Turnīra 1.vietu izcīnīja Daņila Folkheims (Centrālais tenisa klubs), 2.vietu ieguva Georgijs Harjuzovs (Ventspils TK), bet 3.vietu ieguva Tomass Priede (Lielupe TC).Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāko panākumu guva Marija Lauva, kura izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, 1.vietu izcīnīja Beatrise Zeltiņa (individuāli), 2.vietā ierindojās Jasmīne Lūse (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Aleksandra Rožkalne (Mārupes TS).Liepājas Tenisa sporta skola vēlas izteikt īpašu pateicību Wilson oficiālajam pārstāvim SIA “Intrad” kolektīvam par ilgtermiņa sadarbību, kā arī rotu meistaram Renardam Purmalim par jauno un īpašo no sudraba un dzintara veidoto medaļu dizainu.

Vairāk attēlu sadaļā “Galerija“.

 

U18 Rīgas čempionātā – zelts

No 9.-11.maijam Rīgā tika aizvadīts “Rīgas čempionāts”, kas vienlaikus bija arī “LTS kausa U18 6.posms”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs, Dāvids Špaks un Veronika Zalcmane.

Veronikai un Dāvidam turnīrs diemžēl beidzās jau 1.kārtā. Savukārt, Valerijs 1.kārtā ar 6-4 6-4 guva uzvaru pār Ivanu Trifanovu (Ventspils TK), taču 2.kārtas spēlē Valerijs ar 6-2 3-6 3-6 piekāpās Danielam Tenam (ACB/VL tenisa skola).

Renārs Grodskis 1.kārtā ar 6-3 6-2 guva uzvaru pār Aleksandru Taukaču (ACB/VL tenisa skola). 2.kārtā pārliecinoši ar 6-0 6-0 Renārs sagrāva Mihailu Vasiljevu (Tenisa sporta skola OPEN). Pusfinālā Renārs ar 6-4 7-5 guva uzvaru pār Nikolaju Galkinu (ACB/VL tenisa skola), līdz ar to nodrošinot sev vietu finālā, kurā pretim stājās Daniels Tens. Ar visnotaļ pārliecinošo 6-2 6-0 Renārs nodrošināja sev uzvaru turnīrā un izcīnīja 1.vietu.