No Jelgavas atved zeltu un divus sudrabus

No 13.-15.aprīlim Jelgavā notika LTS kausa 4.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja – Renārs Grodskis, Patrīcija Špaka, Alise Vindiga, Veronika Zalcmane, Paula Jankova un Elizabete Deglava.

Paula Jankova un Elizabete Deglava turnīru uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, taču diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram.

Renārs Grodskis pamatturnīra 1.kārtā ar 6-0 6-0 guva vieglu uzvaru pār Mihailu Vasiljevu (LSNT akadēmija). 2.kārtā ar 6-3 6-1 tika pieveikts Reinis Kupfers (ACB/VL tenisa skola). Pusfinālā ar 6-2 6-2 tika pieveikts Andris Savickis (LSNT akadēmija). Spraigā finālā pret Jāni Auslandu (LSNT akadēmija) ar 6-4 2-6 0-6 Renārs Grodskis piedzīvoja zaudējumu, tādējādi izcīnot 2.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē Veronika Zalcmane ar 3-6 5-7 piedzīvoja zaudējumu 1.kārtā un no turnīra izstājās. Patrīcija Špaka un Alise Vindiga parūpējās par liepājnieču finālu, līdz tam nonākot ar salīdzinoši vieglām uzvarām. Finālā ar 6-2 6-1 uzvaru izcīnīja Patrīcija Špaka. Līdz ar to Alise Vindiga ieguva 2.vietu, bet Patrīcija Špaka ieguva 1.vietu.

Izcīna 3.vietu

15.aprīlī Rīgā notika “Event Lab/Enri Tour balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja – Damirs Livanskis un Viktorija Homutova U8 vecuma grupā, Timo Bertrams Tikums un Karolīna Lāce U9 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā Damirs Livanskis izcīnīja 1.vietu savā apakšgrupā un turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. Izcīnot uzvaru divās spēlēs un zaudējot vienu, Damirs Livanskis izcīnīja 3.vietu turnīrā. Savukārt, Viktorija Homutova ierindojās 25.vietā turnīrā.

U9 vecuma grupā Timo Bertrams Tikums turnīra kopvērtējumā ieguva 9.vietu, savukārt, Karolīna Lāce ieguva 12.vietu kopvērtējumā.

Aicina darbā direktora vietnieku (izglītības jomā)

LIEPĀJAS TENISA SPORTA SKOLA
reģ.nr. 900000291763

aicina darbā direktora vietnieku (izglītības jomā)

Galvenie direktora vietnieka darba pienākumi – Izglītības iestādes attīstības un efektivitātes nodrošināšana

 • Plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
 • Nodrošināt Valsts izglītības standarta, izglītības iestādes izglītības programmu un mācību priekšmetu programmu īstenošanu;
 • Plānot un organizēt izglītības iestādes darbu atbilstoši tās mērķim un uzdevumiem;
 • Piedalīties izglītības iestādes iekšējo kārtību reglamentējošo normatīvo aktu izstrādē un nodrošināt to ievērošanu;
 • Piedalīties izglītības iestādes attīstības plānošanā;
 • Veicināt un pārraudzīt mācību – treniņu grupu komplektēšanu;
 • Analizēt un vērtēt izglītības procesu un tā rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus un informēt par to pedagogus, izglītojamos un viņu vecākus;
 • Nodrošināt pārskatu un atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei;
 • Nodrošināt nodarbību saraksta izstrādi un tā koriģēšanu;
 • Vadīt metodisko darbu, konsultēt pedagogus, nodrošināt viņiem metodisko palīdzību;
 • Piedalīties pedagoģiskās padomes sēžu sagatavošanā un organizēšanā;
 • Nodrošināt savlaicīgas un precīzas informācijas ievadīšanu Valsts izglītības informācijas sistēmā;
 • Veikt izglītības iestādes izglītojamo mācību sasniegumu apkopojumu un analīzi.

Mūsu prasības pretendentiem:

 • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība nozarē vai bakalaura/maģistra grāds nozarē (ja studiju programmā apgūts pedagoģijas kurss vai mācību priekšmeta didaktikas kurss);
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
 • vismaz vienu gadu darba pieredze izglītības darbā;
 • labas prasmes darbā ar MS Office programmatūru;
 • labas organizatora prasmes un spēja uzņemties iniciatīvu;
 • prasme argumentēt savu viedokli;

Mēs piedāvājam:

 • interesantu un atbildīgu darbu;
 • stabilu atalgojumu un papildu sociālās garantijas;
 • dinamisku darba vidi profesionālā komandā;
 • iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas un pieredzi.

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt LIEPĀJAS TENISA SPORTA SKOLAI līdz 2018.gada 25.aprīlim – e-pasts: teniss@liepaja.lv vai guntars.kikucs@liepaja.lv;

tālrunis uzziņām – 29235458

No Jelgavas atved zeltu

No 7.-8.aprīlim Jelgavā norisinājās TK Jelgava balvas izcīņa U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja – Damirs Livanskis, Leonards Ozoliņš, Jeļizaveta Rižkova, Emīlija Brūdere un Maija Jablonska U8 vecuma grupā un Poļina Iļasova U9 vecuma grupā.

Damirs Livanskis un Leonards Ozoliņš katrs savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās dalītajā 7.-8.vietā.

Maija Jablonska savā apakšgrupā izcīnīja 5.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 17.vietā. Emīlija Brūdere savā apakšgrupā izcīnīja 4.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 13.vietā.

Jeļizaveta Rižkova savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu un nodrošināja sev iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Uzvarot divas izšķirošās spēles, Jeļizaveta Rižkova izcīnīja uzvaru visā turnīrā.

U9 vecuma grupā Poļina Iļasova savā apakšgrupā izcīnīja 4.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 10.vietā.

Patrīcija Špaka izcīnīja dubultuzvaru ITF Juniors turnīrā

No 19.-27.martam Ādažos norisinājās starptautiskais ITF Juniors tenisa turnīrs “Ādaži Open U18”. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Valerijs Vorobjovs, Patrīcija Špaka un Elza Tomase.Valerijs Vorobjovs diemžēl nespēja pārvarēt kvalifikācijas sacensības. Elza Tomase diemžēl nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu. Savukārt, Patrīcija Špaka 1.kārtā guva uzvaru ar 6-2 6-2 pār Vera Tagasheva (Ukraina). 2.kārtā ar 6-0 6-0 Patrīcija uzveica Katrina Jensrud (Norvēģija). Ceturtdaļfinālā Patrīcija guva uzvaru ar 6-4 6-7(7) 6-2 pār Daria Repina (Krievija). Pusfināla duelī pret Iveta Daujotaite (Lietuva) Patrīcija ar 6-4 6-2 nodrošināja sev vietu finālā. Patrīcija sacenšoties finālā pret Melissa Boyden (Nīderlande) ar rezultātu 6-3 6-0 izcīnīja uzvaru visā turnīrā.

Elza Tomase pārī ar Lauru Slišāni (Latvija) spēja aizkļūt līdz 2.kārtai. Savukārt, Patrīcija Špaka pārī ar Iveta Daujotaite (Lietuva) spēja aizkļūt līdz finālam, kurā ar 4-6 6-0 [10-7] pret Santa Strombach (Vācija) un Kristiāna Zahare tika izcīnīta uzvara visā turnīrā. Līdz ar to Patrīcija Špaka izcīnīja dubultuzvaru visā turnīrā.

LTS kausa posmā izcīna divas 3.vietas

No 6.-8.aprīlim Rīgā norisinājās LTS kausa 3.posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvids Špaks, Dāvis Rolis, Karolīna Skābe, Evelīna Ķīvīte, Enija Paula Aploka un Elizabete Deglava.

Elizabete Deglava diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram. Savukārt, Karolīna Skābe turnīra 1.kārtā piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā. Enija Paula Aploka 1.kārtā ar 6-3 6-3 guva uzvaru pār Elizabeti Brutani (ACB/VL tenisa skola). 2.kārtā ar 6-2 6-1 Enija guva uzvaru pār Evelīnu Priedīti (LSNT Akadēmija). Cīņā par finālu Enija ar 3-6 4-6 piedzīvoja zaudējumu Ksenijai Ragei (Tennis Pro Academy). Evelīna Ķīvīte 1.kārtā ar 6-2 7-6(3) guva uzvaru pār Aleksu Černovu(LSNT Akadēmija). 2.kārtā ar 6-3 6-4 Evelīna pieveica Nikolu Nikolajevu (Teniss Rīgā Biedrība). Cīņā par finālu Evelīna ar 1-6 4-6 piedzīvoja zaudējumu Valerijai Karginai (Tennis Pro Academy). Līdz ar to, par 3.vietu sacentās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka. Ar rezultātu 3-6 6-0 6-3 3.vietu izcīnija Enija Paula Aploka.

Zēnu konkurencē Dāvis Rolis 1.kārtā ar 6-0 6-0 guva uzvaru pār Patriku Kozlovski (CTK), bet 2.kārtā Dāvis ar 1-6 3-6 piedzīvoja zaudējumu Ruslanam Filipenko (ACB/VL tenisa skola). Dāvids Špaks 1.kārtā ar 6-2 6-3 pieveica Dāvidu Stabrovski (Lielupe TC). 2.kārtā Dāvids ar 6-7(4) 6-1 6-0 guva uzvaru pār Krišjāni Šulcu (ACB/VL tenisa skola). Cīņā par finālu Dāvids ar 2-6 6-7(5) piedzīvoja zaudējumu Ruslanam Filipenko, līdz ar to Dāvidam bija jāsacenšas par 3.vietu pret Aleksandu Taukaču. Ar rezultātu 6-3 6-2 Dāvids Špaks guva uzvaru un izcīnija 3.vietu.

Aicinam darbā tenisa treneri

LIEPĀJAS TENISA SPORTA SKOLA

aicina darbā tenisa treneri

 1. Darba pienākumu veikšanai nepieciešamā izglītība
  • Sporta treneris – Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sporta nozarē vai pirmā līmeņa augstākā izglītība un “C” kategorijas sporta speciālista sertifikāts.
 2. Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences un prasmes:
  • Labas zināšanas pedagoģijā, psiholoģijā, izglītības darba vadībā;
  • Izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām;
  • Gatavība nepārtraukti izglītoties atbilstoši jaunākajām pedagoģijas un psiholoģijas atziņām un aktualitātēm izglītībā vienotajā Eiropas izglītības telpā;
  • Spēja pieņemt lēmumus;
  • Prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes ar izglītojamiem;
  • Atbildības sajūta;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • Prasme veidot lietišķu sadarbību ar darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem;
  • Prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām. 
 1. Darba devējs nodrošina:
  • Atbilstošu un stabilu atalgojumu;
  • Pedagoga profesionālās kompetences pilnveidi.

Vasaras sezonā sporta nodarbības notiek Jūrmalas parks 5 – Tenisa sporta skolas kortos, bet ziemas sezonā Liepājas pilsētas skolu sportu zālēs vai maksas zālēs.

Aicinām pieteikties darbam līdz 27.04.2018, sūtot savu CV uz e-pasta adresi guntars.kikucs@liepaja.lv vai teniss@liepaja.lv.

Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām, sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc konkursa pieteikšanās beigu termiņa.

LTS kausa posmā pieaugušajiem izcīna 2.vietu

No 31.marta līdz 2.aprīlim Mārupē norisinājās LTS Kauss sievietēm, vīriešiem – 2.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – Justs Jakovļevs, Toms Sutris, Matīss Šteinhards, Valerijs Vorobjovs, Mārtiņš Jaunzems, Alise Vindiga un Anastasija Rižkova.

Anastasija Rižkova diemžēl ar 0-6 0-6 zaudēja jau turnīra 1.kārtā ar 2.numuru izsētajai Laurai Slisanei (ACB/VL tenisa skola). Alise Vindiga 1.kārtā ar 6-0 6-2 guva vieglu uzvaru pār Martu Uzuliņu (LSTA-SK). Spēlē par iekļūšanu pusfinālā Alise piedzīvoja zaudējumu ar 6-7(3) 2-6 Anastasijas pāridarītājai Laurai Slisanei.Vīriešu konkurencē Valerijs Vorobjovs un Mārtiņš Jaunzems dalību turnīrā uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām. Abi liepājnieki, katrs uzvarot divas spēles, nodrošināja sev vietu pamatturnīrā.

Pamatturnīrā Mārtiņš Jaunzems piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā ar 0-6 0-6 piekāpjoties Teodoram Pukšem (Lielupe TC). Toms Sutris 1.kārtas spraigā spēlē ar 7-6(6) 3-6 6-3 pret Mārtiņu Ērgli (Mārupes TS) spēja izcīnīt uzvaru. 2.kārtā Toms piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Teodoram Pukšem ar 1-6 0-6.

Turnīrā 1.kārtā savā starpā tikās arī divi Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji Valerijs Vorobjovs un Matīss Šteinhards. Ar rezultātu 6-1 7-6(4) pārāks šoreiz izrādījās Valerijs. 2.kārtā Valerijs turpināja uzvarēt, ar 6-2 7-6(4) pārspējot Egilu Valeini (Latvijas Ārstu TS). Pusfināls Valeriju Vorobjovu saveda kopā ar citu Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvi – Justu Jakovļevu, kurš 1.kārtā ar 6-3 4-6 6-3 pārspēja Hardiju Viškeru (Rīgas Satiksmes TK), un 2.kārtā ar identisku 6-3 4-6 6-3 pārspēja Ainaru Smitu (Cēsu TB). Pusfinālā Justs guva uzvaru pār Valeriju ar 3-6 6-3 6-0 un nodrošināja sev vietu finālā. Noslēdzošajā turnīra spēlē starp Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvi Justu Jakovļevu un Gustavu Lukstiņu (ACB/VL tenisa skola) ar 6-2 6-0 pārāks izrādījās Gustavs Lukstiņš, līdz ar to Justs Jakovļevs turnīra noslēgumā ierindojās 2.vietā.

Administrācija atgriežas kortos

Informējam, ka LIEPĀJAS TENISA SPORTA SKOLAS adinistrācija ar 2018.gada 23.martu ir pārcēlusies uz Vasaras bāzi – Tenisa kortiem – Jūrmalas parkā 5. Administrācijas darba laiks 9:00-17:00.

Liepājas Tenisa sporta skolā darbu uzsāk Skolas padome

2018.gada 6.martā Liepājas Tenisa sporta skolā tika izveidota Skolas padome. Skolas padomē tika ievēlēti šādi vecāki – Sindijs Pagrabs, Diāna Lauva, Ivo Tikums un Elīna Pirtniece-Niķele, kā arī treneri Agate Gurecka un Evija Reinfelde un divi sporta skolas audzēkņi Renārs Grodskis un Elza Tomase.

Par Skolas padomes priekšsēdētāju tika ievēlēta Diāna Lauva. Ja jums ir kādi ierosinājumi, idejas un sūdzības lūdzu rakstiet Diānai Lauvai uz diana.lauva@liepaja.lv vai zvaniet 29228160.