Liepājas Tenisa sporta skolas atklātās meistarsacīkstes U9, U8 rezultāti

9.jūnijā Liepājā notika Liepājas Tenisa sporta skolas atklātās sacensības pašiem mazākajiem. Kopā uz Liepāju bija sabraukuši 59 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas,Ventspils un Klaipēdas.

Meiteņu konkurencē U9 grupā 1.vietu izcīnīja Arina Dokukina (Liepāja), 2.vietu – Anna Selīna Mazūra (Rīga) un 3.vietu – Paula Jankova (Liepāja). Zēnu konkurencē visas godalgotās vietas palika liepājniekiem. Godam nopelnīto 1.vietu izcīnīja Kārlis Vēberis, 2.vietu – Marks Matisons un 3.vietu Dāvis Rolis.

U8 grupā meitenēm pirmo vietu ieguva Anna Dodonova (Klaipēda), 2.vietu – Linda Ruņģe (Liepāja) un 3.vietu – Mia Melbārde (Rīga). U8 grupā zēniem 1.vietu izcīnīja Dominikas Stonkus (Klaipēda), 2.vietu – Edvards Goba (Ventspils) un 3.vietu Georgijs Abdulajevs (Liepāja).

Liels paldies turnīra atbalstītājiem – Sport 2000 tenisa veikals b.a.L.L. un Čili picai.