Liepājniecēm uzvara Latvijas III Olimpiādes tenisa sacensībās

Latvijas III Olimpiādes tenisa sacensībās piedalījās 15 sievietes un 22 vīrieši no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Liepāju pārstāvēja 4 vīrieši (A.Koļesins, D.Kozlovs, E.Grodskis un A.Šadrins) un 3 sievietes (L.Lileikite, K.Laukšteine un M.Vēbere).
Vislabākais no Liepājas vīriešiem bija A.Koļesins, kurš ierindojās 7.-8.vietā. Par olimpisko čempionu vīriešu konkurencē kļuva Ventspils pārstāvis Jānis Skroderis, kurš finālā pārspēja otru ventspilnieku Oskaru Vaski. 3.vietā ierindojās Mārupes novada tenisists Džems Viņķis. Vīriešu dubultspēlēs labākie arī bija ventspilnieki.
Sieviešu konkurencē Olimpiskās čempiones titulu izcīnīja pašmāju sportiste Lina Lileikite, kura cīņā par 1.vietu uzvarēja rīdzinieci Anastasiju Trubiču. 3.vietu izcīnīja Rīgas pārstāve Arīna Mihailova. Arī dubultspēlēs labākās bija Liepājas tenisistes Lina Lileikite un Meldra Vēbere.