Jaunie Liepājas tenisisti piedalās sacensībās Austrijā un Vācijā

2012.gada 18.jūlijā tālu un sportisku ceļu uz Austriju un Vāciju uzsāka 5 Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi – Marta Pagraba, Rebeka Mertena, Elīna Zīverte, Kristela Vīdnere, Toms Rolis un komandas trenere Olga Bordjugova, lai piedalītos divos Tennis Europe ietvaros rīkotajos starptautiskajos turnīros Austrijas pilsētā Kufšteinā un Vācijas pilsētā Waiblingenā.

Turnīrā “42.International Sparkassen Bambini Cup” Austrijā E.Zīvertei un K.Vīdnerei turnīra organizatori bija piešķīruši Wild Card pamatturnīram, bet pārējie Liepājas tenisisti mērojās spēkiem kvalifikācijas turnīrā. Diemžēl no kvalifikācijas sacensībām neviens no Liepājas jaunajiem tenisistiem pamatturnīrā neiekļuva. Arī pamatturnīra 1.kārtas spēlēs neveiksmi piedzīvoja abas meitenes – Kristela atzina vācu tenisistes pārākumu, bet Elīna piekāpās Ukrainas pārstāvei. Tagad mūsu tenisa skolas sportistiem Austrijā atlicis vien cerēt uz veiksmi dubultspēlēs, kurās ir pieteikušies visi mūsu audzēkņi. Par turnīru informācija šeit.

28.jūlijā sāksies kvalifikācijas turnīrs Vācijā “LBS – Cup Waiblingen”. Informācijai un rezultātiem šim turnīram varat sekot šeit.