U10 tenisa sacensības “Olimpiskās Zvaigznītes”

Olimpiskās ZvaigznītesŠo sestdien, 15. decembrī, jau piekto reizi Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas U10 tenisa sacensības „Olimpiskās Zvaigznītes” U-8 red un U-9 orange grupās. Sacensību sākums pulksten 11:00.

Liepājas Olimpiskajā centrā atgriežas teniss! Vēl nesen Liepājā bija iespējams vaigā raudzīt pasaules 1.raketi tenisā – Viktoriju Azarenku, kā arī pašmāju labākos tenisistus ar Ernestu Gulbi priekšgalā, kuri aizstāvēja Latvijas krāsas Deivisa kausa izcīņas mačos. Tagad, kārta ir pienākusi jaunajām, topošajām tenisa zvaigznītēm, kuri tikai tagad sāk savu ceļu uz tenisa virsotnēm.

„U10 teniss” ir starptautiskās tenisa federācijas (ITF) izstrādāta tenisa programma, kas domāta bērniem, vecumā līdz 10 gadiem. Būtiskākā atšķirība no lielā tenisa ir tā, ka šādos tenisa turnīros ir mazāki laukumi un mīkstākas bumbiņas.

„Olimpiskās Zvaigznītes” Liepājas Olimpiskajā centrā notiks jau piekto reizi un turnīru organizē Liepājas Tenisa sporta skola sadarbībā ar SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”. Līdz šim tenisa turnīrs ir spējis piesaistīt 144 dalībniekus (85 meitenes un 59 zēnus) gan no dažādām Latvijas pilsētām – Liepājas, Ventspils, Rīgas, Ādažiem, u.c., gan arī ārvalstīm – Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas. Arī šoreiz dalību turnīrā ir pieteikuši jaunie spēlētāji gan no dažādām Latvijas pilsētām, gan arī spēlētāji no Lietuvas.

Svinot pusapaļo jubileju, turnīra organizatori vēlas teikt paldies saviem draugiem, kas palīdz noorganizēt šo turnīru – Liepājas pilsētas pašvaldībai, biedrībai „Latvijas Olimpiskā komiteja”, SIA „Pure Chocolate”, „Sport 2000 b.a.l.l.”, Liepājas Tenisa sporta skolai, „Čili pica”, SIA „Liepājas RAS”, SIA „Art Soapworks”, SIA „Liepājas Olimpiskais centrs” un SIA „Venden”.