Jaunās tenisa zvaigznītes mirdz Liepājā

Olimpiskās ZvaigznītesSestdien, 15.decembrī, ar pozitīvām emocijām noslēdzās tenisa turnīrs „Olimpiskās zvaigznītes”, kas kopumā pulcēja 46 dalībniekus no dažādām Latvijas un Lietuvas pilsētām.

Atgādināsim, ka šajā nedēļas nogalē, Liepājas Olimpiskajā centrā notika jau 5. tenisa turnīrs „Olimpiskās zvaigznītes”, kurā piedalījās tenisisti U-8 un U-9 vecuma grupās.

Šis turnīrs bija īpašs ar dažādiem pārsteigumiem, ko bija sarūpējuši turnīra organizatori. Par godu pusapaļajai turnīra jubilejai, turnīrs ticis pie sava logo, tika izgatavota īpaša turnīra skrejlapiņa un sarīkoti konkursi bērnu vecākiem, kuri pēc konkursa atzina, ka vieglāk ir skatīties nekā spēlēt pašiem!

Kopumā turnīrā tika izspēlētas 126 spēles! Šoreiz, tenisa laukumu un māju sienu priekšrocības itin labi izmantoja liepājnieki, kas kopumā ieguva 17 medaļas no iespējamām 24 medaļām! Kā zināms, tad turnīrā „Olimpiskās zvaigznītes” tiek apbalvoti pirmo sešu godalgoto vietu ieguvēji.

Neskatoties uz rezultātiem, ieguvēji bija visi dalībnieki, jo katrs saņēma dāvaniņu par dalību turnīrā un cīņassparu, kas bija jūtams katrā spēlē.

Tāpēc īpašu paldies turnīra organizatori vēlas teikt visiem, kas palīdzēja radīt bērniem šīs neaizmirstamās svētkus sajūtas gan laukumā, gan ārpus tā – Liepājas Tenisa sporta skolai, SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”, SIA „Pure Chocolate”, „Sport 200 b.a.l.l.”, Liepājas pilsētas pašvaldībai, biedrībai „Latvijas Olimpiskā komiteja”, „Chili pica”, SIA „Liepājas RAS”, SIA „Venden”, kafejnīcai „Lotte”, SIA „Art Soapworks”, turnīra apkalpojošajam personālam!

Turnīra uzvarētāji:
U8 grupā (meitenes):
1.vieta Valerija Maija Kargina (Jūrmala)
2.vieta Enija Paula Aploka (Liepāja)
3.vieta Megija Sokolovska (Liepāja)
4.vieta Marta Viktorija Pacunska (Liepāja)
5.vieta Zane Līva (Liepāja)
6.vieta Elizabete Deglava (Liepāja)

U8 grupā (zēni):
1.vieta Ričards Špaks (Liepāja)
2.vieta Osvaldas Borkertas (Kauņa)
3.vieta Georgijs Abdulajevs (Liepāja)
4.vieta Didzis Vārna (Liepāja)
5.vieta Tomas Žvinakis (Klaipēda)
6.vieta Gustavs Primaks (Ventspils)

U9 grupā (meitenes):
1.vieta Evelīna Ķīvīte (Liepāja)
2.vieta Inna Rozga (Liepāja)
3.vieta Karolīna Skābe (Liepāja)
4.vieta Kerija Jakovļeva (Rīga)
5.vieta Dārta Vorslava (Aizkraukle)
6.vieta Linda Ruņģe (Liepāja)

U9 grupā (zēni):
1.vieta Kārlis Vēberis (Liepāja)
2.vieta Dāvis Rolis (Liepāja)
3.vieta Dominikas Stonkus (Klaipēda)
4.vieta Ralfs Laukagals (Liepāja)
5.vieta Dāvids Špaks (Liepāja)
6.vieta Francis Andersons (Liepāja)

[nggallery id=29]