LTSS audzēkņi atgriezušies no Jelgavas atklātā Minitenisa turnīra

Šajā nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās Jelgavas Tenisa centra atklātais Minitenisa turnīrs Red un Orange grupās. Ar lieliskiem rezultātiem atgriezušies Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, kuri ieguva vairākas godalgotās vietas. Jāatzīmē, ka turnīrā piedalījās daudz dalībnieku no visas Latvijas (Liepājas, Rīgas, Mārupes, Jūrmalas, Ādažiem un citām pilsētām), kas prognozēja, ka būs interesantas un spraigas spēles gan Red, gan Orange grupās!

Red grupā (U-8) zēniem piedalījās 15 dalībnieki. Savu kārtējo titulu atveda Ričards Špaks (trenere O.Bordjugova), kurš ieguva 1.vietu un ir spēris platu soli, lai kļūtu par gada tenisistu Red grupā!
Uz goda pjedestāla stājās arī jaunais Lauris Siksna (trenere O.Bordjugova), kurš ieguva 3.vietu. Nedaudz sportiskās veiksmes pietrūka citam Liepājas TSS audzēknim – 5.vietas ieguvējam Fredijam Laiveniekam – Pīrsam (trenere E.Reinfelde).

Red grupā (U-8) meitenēm piedalījās 18 dalībnieces un 9.vietu ieguva Amanda Frickausa (trenere O.Bordjugova).

Savukārt, Orange grupā (U-9) meitenēm piedalījās 23 dalībnieces. Jāatzīmē, ka tik daudz dalībnieču (Orange grupā) šogad nebija pulcējis neviens tenisa turnīrs!
Arī šajā grupā Liepājas TSS audzēkņi uzrādīja ļoti labus rezultātus! Finālā, skaistā un dinamiskā spēlē uzvaru un 1.vietu izcīnīja Evelīna Ķīvīte (trenere O.Bordjugova). Par veiksmīgu debiju Orange grupā var nosaukt arī Enijas Paulas Aplokas (trenere O.Bordjugova) izcīnīto 8.vietu, kura spēja izcīnīt 4 uzvaras! Nedaudz nepaveicās Elizabetei Deglavai (trenere O.Bordjugova), kura ierindojās 11.vietā!

Orange grupā (U-9) zēniem piedalījās 16 dalībnieki un arī šeit, nekādas cerības pretiniekiem neatstāja Dāvids Špaks (trenere O.Bordjugova), kurš izcīnīja 1.vietu! Savukārt, Kristians Lasmanis (trenere E.Reinfelde) ierindojās 11.vietā, kuram, tiešām, sportiskā ziņā bija neveiksmīgas sacensības. Tikai savstarpējo punktu attiecība Kristianam neļāva cīnīties par godalgotām vietām!