Noslēdzies ”Zelta Wilson” U12, U14 grupās

Noslēdzies ir Liepājas Tenisa sporta skolas sezonas atklāšanas turnīrs Zelta Wilson, kas ir pirmais turnīrs uz atklātiem kortiem. U14 grupā nepārspēta palika LTSS audzēkne Rebeka Mertena (treneri L.Freimane un D.Kozlovs). Sudraba godalgu meitenēm izcīnīja rīdziniece Elīza Buka. Trešajā vietā ierindojās mājiniece Hardija Vīdnere (trenere I.Kublačova). Zēnu konkurencē 1.vietu ieguva Roberts Grīnvalds (Mārupe), 2.vietā – Matīss Šteinhards (Ventspils) un 3.vietu izcīnīja mūsu viesis no Īrijas Daniels Barišņikovs.

U12 grupā meitenēm šoreiz zelta vērtus panākumus guva Klaudija Lisovska (Rīga), sudraba raketīti ieguva liepājniece Katrīna Lasmane (trenere E.Reinfelde) un 3.vietā ierindojās LTSS jaunā tenisiste Patrīcija Špaka (trenere O.Bordjugova). Zēniem čempiona nosaukumu ieguva arī LR reitinga 1.rakete U12 grupā liepājnieks Renārs Grodskis (trenere O.Bordjugova), 2.vieta arī mājiniekam Elvim Eihvaldam (trenere I.Kublačova) un bronzas godalga rīdziniekam Daniilam Lavrenokam.

Apsveicam ar izcīnītajām uzvarām un gaidām visus uz turnīru maija beigās!