SEB tenisa mēnesim pieteikušies jau 186 dalībnieki

Jau otro gadu maijā norisinās „SEB tenisa mēnesis”, kura laikā ikviens entuziasts aicināts iepazīties ar tenisa spēli. Pirmo 10 dienu laikā jau 186 interesenti apliecinājuši vēlmi piedalīties bezmaksas treniņos tenisa klubos visā Latvijā. Pieteikšanās un bezmaksas tenisa treniņi turpināsies līdz maija beigām.
Tiecoties popularizēt tenisa spēli jauniešu vidū un attīstīt tenisa tradīcijas profesionālā līmenī, SEB banka un Latvijas Tenisa savienība (LTS) apvienojušas spēkus, otro gadu rīkojot SEB tenisa mēnesi un atbalstot dažādas profesionālā tenisa aktivitātes.
SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: “Teniss savā ziņā ir kā šaha spēle, tikai kustībā. Tenisa kortā nodarbināts ir gan prāts, gan ķermenis, kas padara šo sporta veidu īpaši aizraujošu. Turklāt teniss ir demokrātisks sporta veids – to apliecina arī pagājušā gada pieredze, kad bezmaksas treniņiem pieteicās 216 dalībnieki, no kuriem jaunākajam bija 6 gadi, bet vecākajam – 61. Priecājos, ka šogad pirmo 10 dienu laikā pieteikušies jau 186 dalībnieki, kas ļauj cerēt, ka pagājušā gada entuziastu skaits tiks pārspēts.”
Pieteikties bezmaksas tenisa nodarbībām kādā no tenisa klubiem Rīgā, Jūrmalā, Ādažos, Ventspilī, Jelgavā, Garkalnē un Liepājā “SEB tenisa mēneša” laikā iespējams, aizpildot pieteikuma anketu sociālajā tīklā www.facebook.com./SEB.Latvia. Projektu kopumā atbalsta 8 tenisa klubi: „Rīgas satiksmes tenisa klubs“ (Rīga), Mārupes tenisa skola tenisa centrs “Ādaži” (Ādaži), Liepājas Tenisa sporta skola (Liepāja), Jelgavas tenisa centrs (Jelgava), Terēzas Stenclavas tenisa skola (Jūrmala), Garkalnes tenisa skola (Garkalne) un Ventspils tenisa klubs (Ventspils).
Lai atbalstītu jauno tenisistu izaugsmi un veicinātu ceļu uz profesionālo sportu, „SEB tenisa mēneša” ietvaros notiks arī „SEB pavasara tenisa festivāls”, kurā bezmaksas sacensībās piedalīsies jaunie Latvijas tenisa spēlētāji U10 vecuma grupās: U8, U9, U10. Savukārt jaunajai talantīgajai U14 komandai arī šogad būs iespēja pilnveidot prasmes starptautiskajās treniņnometnēs un pasaules junioru sacensībās.
Latvijas Tenisa Savienības prezidents Juris Savickis: „Pērn augustā Latvijas U14 zēnu izlase ar SEB atbalstu devās uz diviem augstākās kategorijas turnīriem Vācijas pilsētās Ulmē un Minhenē, kas zēniem deva neatsveramu pieredzi tālākai attīstībai, jo tās bija divas pilnas nedēļas kopā ar tā brīža Eiropas labākajiem jaunajiem tenisistiem. Esam gandarīti, ka šāda iespēja jauniešiem tiks dāvāta arī šogad.”