Liepājas Tenisa sporta skolas atklātās meistarsacīkstes U8,U9,U10

Nedēļas nogalē, Liepājas Tenisa kortos norisinājās Liepājas Tenisa sporta skolas atklātās meistarsacīkstes, kurā piedalījās 58 dalībnieki gan no Latvijas, gan Lietuvas. Sacensību organizatori ir gandarīti par tik kuplu dalībnieku skaitu! Lielais sacensību dalībnieku skaits ļāva prognozēt ļoti sīvas cīņas visās vecuma grupās un tā arī bija!

U-8 zēni:
Šajā grupā piedalījās 8 dalībnieki, kur viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru bija liepājnieks Ričards Špaks. Līdz pat finālam likās, ka arī šajās sacensībās triumfēs Ričards, taču par intrigu parūpējās otrs finālists no Liepājas, Didzis Vārna, kurš spēja finālspēli uzvarēt ar 12:10!
1.vieta – Didzis Vārna (Liepājas TSS, trenere I.Kublačova);
2.vieta – Ričards Špaks (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova);
3.vieta – Lauris Siksna (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova).

U-8 meitenes:
Grupā piedalījās 13 dalībnieces. Finālā tikās meitenes, kuras līdz pat fināla spēlei nebija izbaudījušas zaudējuma rūgtumu. Arī šis fināls bija ļoti interesants un aizraujošs, jo neviena no meitenēm negribēja zaudēt! Tomēr nedaudz veiksmīgāka šoreiz bija Ksenija Rage no Rīgas, kas ar 11:9 uzvarēja Klēru Nemmūru no Rīgas.
1.vieta – Ksenija Rage (Rīga);
2.vieta – Klēra Nemmūra (Rīga);
3.vieta – Tīna Namsone (Rīga).

Labākā no liepājniecēm šajā grupā bija Megija Sokolovska, kura cīņā par 5 vietu uzvarēja citu liepājnieci Amandu Frickausu.

U-9 zēni:
Grupā piedalījās 13 dalībnieki. Šajā grupā intrigu radīja izloze, kas vienā grupā uzreiz saveda šā brīža labākos Latvijas un Lietuvas spēlētājus. Kā paši dalībnieki pirms sacensībām atzina, tad tikuši ielozēti „nāves grupā”. Jāatgādina, ka sacensību formāts paredz, ka tikai grupas 1.vietas ieguvējs var turpināt cīņu par godalgotām vietām. Veiksme, pieredze šoreiz bija sabiedrotā liepājniekam Dāvidam Špakam, kurš spēja uzvarēt visus savus pretiniekus gan grupā, gan arī fināla posmā!
1.vieta – Dāvids Špaks (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova);
2.vieta – Haralds Rožkalns (Jaunmārupe);
3.vieta – Roberts Rancāns (Jūrmala).

U-9 meitenes:
Grupā piedalījās 11 meitenes. Arī šajā vecuma grupā bija vērojama intriga, jo sacensībām bija pieteikušās daudzas spēcīgas dalībnieces. Tomēr savu pārākumu un cīņassparu šoreiz nodemonstrēja liepājnieces Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka, kuras arī cīnījās par pirmo vietu šajā turnīrā. Neskatoties uz it kā pārliecinošos Evelīnas uzvaru 11:4, pati spēle bija gana interesanta, meitenes centās parādīt savu labāko spēli!
1.vieta – Evelīna Ķīvīte (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova);

2.vieta – Enija Paula Aploka (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova);
3.vieta – Viviāna Arinkina (Jūrmala).

U-10 zēni:
Neskatoties uz mazo dalībnieku skaitu – 5 dalībnieki, spēles bija interesantas. Savu pirmo lielo panākumu šajā grupā guva liepājnieks Dāvis Rolis (2005), kurš spēja gūt uzvaras visās spēlēs un pelnīti ieguva pirmo vietu!
1.vieta – Dāvis Rolis (Liepājas TSS, trenere O.Bordjugova);
2.vieta – Igors Višņevskis (Klaipēda);
3.vieta – Marks Matisons (Liepājas TSS, trenere E.Reinfelde).

U-10 meitenes:
Grupā piedalījās 8 meitenes. Prieks, ka viss goda pjedestāls tika Liepājas TSS audzēknēm.
1.vieta – Rebeka Zvirbule (Liepājas TSS, trenere I.Kublačova);
2.vieta – Karolīna Skābe (Liepājas TSS, trenere E.Reinfelde);
3.vieta – Paula Jankova (Liepājas TSS, trenere E.Reinfelde).

Turnīra organizatori vēlas pateikt paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Paldies arī vecākiem, treneriem un visiem, kas bija iesaistīti šo sacensību organizēšanā!
Uz tikšanos Liepājā!

[nggallery id=37]