Mūsu Rebeka Mertena iekļauta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes nominācijā “Rītdienas zvaigznes” – balsojam

Portālā “Draugiem.lv” Olimpiādes lapā www.draugiem.lv/olimpiade/ sākusies balsošana par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes dalībniekiem, kuri ir izvirzīti nominācijai „Rītdienas zvaigznes“. Šajā nominācijā iekļauta arī mūsu audzēkne – Rebeka Mertena. Par Latvijas reģiona talantīgajiem sportistiem ikviens varēs nobalsot no 31. maija līdz 10. jūnijam, plkst. 12.00 dienā. Atbalstīsim mūsu Rebeku un balsosim par viņu.

Kopā nominācijai “Rītdienas zvaigznes” ir izvirzīti 24 jaunie sportisti no Latvijas novadu pašvaldībām. Trīs Olimpiādes dalībnieki ar vislielāko balsu skaitu iegūs iespēju atklāšanas ceremonijā 13. jūnijā, Ventspilī nest Olimpisko karogu.

Lai varētu nobalsot par izvirzītajiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes dalībniekiem, sākotnēji ir jākļūst par sekotāju portālā “Draugiem.lv” Olimpiādes lapā http://www.draugiem.lv/olimpiade/api/ritdienas-zvagneze.

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde šovasar norisināsies no 13.līdz 15.jūnijam Ventspilī. Jaunie sportisti sacentīsies 26 sporta veidos, kur 17 no tiem notiks Ventspilī, septiņi (ieskaitot tenisu) Liepājā, kā arī pa vienam Brocēnos, Ventspils novada Usmā un Jūrmalā.

Par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi:
Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde notiek reizi divos gados, kur labākie jaunie sportisti sacenšas pašvaldību komandu sastāvos 26 Olimpiskajos sporta veidos, izcīnot ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi. 1992. gadā Latvijā notika pirmās Latvijas skolu Olimpiskās dienas vasaras sporta veidos.