Veiksmīgi aizvadīts LR vasaras čempionāts

Liepājas Tenisa sporta skolas jaunie tenisisti nesen kā aizvadīja vienas no svarīgākajām gada sacensībām Latvijā – ‘’ Latvijas vasaras čempionātu ‘’.
Rezultātus varam vērtēt kā ļoti labus, jo vienmēr jāatceras, ka liepājniekiem nav iespējas normāli trenēties ziemas apstākļos. Tomēr mūsējie turas godam un pretinieki ar mums rēķinās.
U14 grupā par Latvijas čempioni kļuva mūsu skolas audzēkne Margareta Rebeka Mertena (tr.L.Freimane/D.Kozlovs ). Ar bronzas medaļu mūs iepriecināja Signija Stībele (tr. I.Kublačova) Abām meitenēm pavisam nedaudz pietrūka, lai izcīnītu zeltu dubultspēlēs, – mūsējām sudrabs. Jauktajās dubultspēlēs R.Mertenai ar T.Pukši zelts.
Startējot pie vienas grupas vecākiem spēlētājiem, mūsu Renārs Grodskis (tr.O.Bordjugova) izcīnīja 5. vietu, bet savā U12 grupā viņam pretinieku nebija, finālā Renārs atdeva tikai vienu geimu, pārējie rezultāti pa nullēm, līdz ar to,kļuva par U12 grupas Latvijas čempionu. Dubultspēlēs R.Grodskis spēlēja pārī ar rīdzinieku K.Ozoliņu un izcīnīja sudraba godalgu.
Vēl jāuzteic lielo cīņas gribu U12 spēlētājām K.Lasmanei (tr.E.Reinfelde)- viņai 2. vieta un E.Tomasei (tr.I.Kublačova) – 4. Vieta. Lai gan abas meitenes LV reitingā neieņem tik augstas vietas, abas prata iekļūt pusfinālā un Katrīna arī finālā, bet līdz uzvarai nedaudz pietrūka. Meiteņu dubultspēlēs 2. vietu izcīnīja K.Lasmane(tr.E.Reinfelde) pārī ar P.Špaku (tr.O.Bordjugova) .
U16 grupā arī mūsu spēlētāji parādīja lielu cīņas sparu. E.Zīverte (tr.O.Bordjugova) rādot stabilu sniegumu izcīnīja bronzas medaļu. Jāpiemin, ka pusfinālā viņa zaudēja tikai grupas čempionei D.Vismanei.
Arī abas pārējās šīs grupas dalībnieces rādīja labu sniegumu un, galvenais, cīņas gribu. M.Pagraba (tr.L.Freimane) – 5.vieta, A.Gureckai (tr.O.Bordjugova) – 6. vieta.
Zēnu konkurencē T.Rolim (tr.O.Bordjugova) jau pirmajā kārtā nācās cīnīties ar nākamo grupas čempionu R.Medni. Pēc pirmā zaudējumu sekoja visas uzvaras, rezultātā 9. vieta. Dubultspēlēs – M.Pagraba un E.Zīverte (tr.O.Bordjugova) – 2.vieta. Jauktajās dubultspēlēs – E.Zīverte ar rīdzinieku A.Gudiņu – 1.vieta.