Mārupes TS Augusta balva U-12, U14

Aizpagājušajā nedēļas nogalē Mārupē norisinājās tenisa turnīrs „Mārupes TS Augusta balva U-12, U14”. Kā jau ierasts, tad turnīrā piedalījās arī vairāki Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi. Pēdējos gados Mārupe ir bijusi ļoti veiksmīga priekš Liepājas jaunajiem tenisistiem, kuri spējuši izcīnīt vairākas godalgas. Arī šī reize nebija izņēmums! Liepājas TSS pārstāvēja Patrīcija Špaka (trenere O.Bordjugova) un Alise Grundule (trenere I.Kublačova), kuras startēja U-14 grupā.

Izlozei bija labpaticies, ka jau pirmajā kārtā P.Špakai bija jāsacenšas ar turnīra pirmo numuru Lieni Roziņu (Jelgavas TC). Neskatoties uz to, ka L.Roziņa ir daudz vecāka un augumā raženāka nekā P.Špaka, uzvaru šajā spēlē svinēja P.Špaka (6:4, 6:2). Savukārt, A.Grundulei pirmajā kārtā bija jātiekas ar turnīra vienpadsmito numuru Stefāniju Poļiščuku (Orange Tennis). Ilgstošā un smagā spēlē pārāka izrādījās A.Grundule (6:7(5), 6:3, 6:2).

Nākamā kārta liepājniecēm izvērtās atšķirīga, ja P.Špaka svinēja uzvaru (6:2,6:0), apspēlēta Katrīna Jansone (LSNT Akadēmija), tad A.Grundulei nācās samierināties ar zaudējumu līdzīgā spēlē (1:6, 4:6) pret turnīra otro numuru Annu Mariju Bukinu (LSNT Akadēmija).

Cīņā par 5.vietu A.Grundulei izdevās izcīnīt divas pārliecinošas uzvaras, sākumā apspēlēta Evita Vītoliņa (Enri – TK) ar rezultātu 3:1 (atteicās), bet pēc tam arī Jeļizaveta Galkina (Spars – TK) ar rezultātu 5:3, 4:2.

Savukārt, P.Špaka pusfinālā prata pārspēt turnīra ceturto numuru Hertu Uzkalni (Mārupes TS) ar rezultātu 6:4, 6:0, bet finālā, interesantā cīņā apspēlēta turnīra trešais numurs – Hardija Vīdnere (Individuāli) ar rezultātu 6:2, 6:3!