U10 tenisa sacensības „OLIMPISKĀS ZVAIGZNĪTES”

Jau šajā nedēļas nogalē, 14.decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā atgriezīsies tenisa turnīrs jauniešiem „Olimpiskās Zvaigznītes”, kas kļuvusi par tradīciju, gada pēdējās sacensības (U-8 red un U-9 orange grupās) aizvadīt tieši Liepājā. Sacensību sākums no pulksten 11:00.

Daudziem šīs sacensības ir kā atskaites punkts nākotnē. Vieni uzsāk savas gaitas tenisa laukumos, citiem tās ir pēdējās sacensības šādā statusā. Neskatoties uz to, ka turnīrs ir pietiekami jauns, jo notiek tikai sesto reizi, tas iemantojis labu slavu un pozitīvas atsauksmes gan no jaunajiem spēlētājiem, gan viņu treneriem.

Organizatori par godu šim turnīram ir izveidojuši mājas lapu sociālajā tīklā www.facebook.com/olimpiskaszvaigznites, kurā var lasīt dažādas aktivitātes no organizatoru puses un iesaistīties arī paši lasītāji.

Tāpat turnīra organizatori vēlas pateikt lielu paldies visiem turnīra atbalstītājiem – Liepājas pilsētas pašvaldība, SIA „Venden”, SIA „Cilli pica”, kafejnīca „Lotte”, SIA „Art soapworks”, SIA „Liepājas RAS” un SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”.

Informācijai:
„U10 teniss” ir starptautiskās tenisa federācijas (ITF) tenisa programma, kas domāta bērniem, vecumā līdz 10 gadiem. Būtiskākā atšķirība no lielā tenisa ir tā, ka šādos tenisa turnīros ir mazāki laukumi un mīkstākas bumbiņas.