“Olimpiskās Zvaigznītes” iemirdzējās Liepājā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 14. decembrī, Liepājas Olimpiskais centrs aizritēja jauno tenisistu zīmē, jo tika aizvadīts gada noslēdzošais tenisa turnīrs „Olimpiskās Zvaigznītes”, kurā piedalījās tenisisti U-8 un U-9 vecuma grupās. Tā jau kļuvusi par sava veida tradīciju, kad gada pirmais un pēdējais turnīrs notiek tieši Liepājā.

Turnīrā kopumā piedalījās 32 dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas. Turnīra apmeklētāju vidū bija redzami tādi tenisa smagsvari kā leģendārais treneris E. Ernestsons un I. Andersons, kurš ir šī turnīra viens no ideju autoriem. Cerams, ka tika noskatīta kāda jauna zvaigznīte, kas pēc dažiem gadiem iemirdzēsies ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā.

Kopumā turnīrā tika izspēlētas 95 spēles. Arī šoreiz tradīcija tika ievērota, proti, tenisa laukumu un māju sienu priekšrocības vislabāk prata izmantot tieši liepājnieki, kas kopumā ieguva 17 medaļas no iespējamām 24 medaļām. Kā zināms, tad turnīrā „Olimpiskās zvaigznītes” tiek apbalvoti pirmo sešu godalgoto vietu ieguvēji.

Kā atzina turnīra organizatori, tad turnīrs aizvadīts ar ļoti pozitīvām emocijām un par to jāpateicas turnīra atbalstītājiem, kas sagādāja dažādas piemiņas balvas ikvienam dalībniekam – Liepājas tenisa sporta skolai, SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”, Liepājas pilsētas pašvaldībai, „Chili pica”, SIA „Liepājas RAS”, SIA „Venden”, kafejnīcai „Lotte” un SIA „Art Soapworks”.

Fotogrāfijas no turnīra ir apskatāmas šeit.

Turnīra uzvarētāji:
U-8 grupa zēni:

1.Lauris Siksna (Liepāja)
2.Fredija Laivenieks-Pirss (Liepāja)
3.Haralds Gūža (Liepāja)
4.Gustavs Pagrabs (Liepāja)
5.Dāvis Ziemelis (Liepāja)
6.Gregors Lazdāns (Liepāja)

U-8 grupa meitenes:
1.Megija Sokolovska (Liepāja)
2.Kristiāna Lagzdiņa (Liepāja)
3.Poļina Koroļova (Rīga)
4.Amanda Frickausa (Liepāja)
5.Ksenija Simoņenko (Liepāja)
6.Džuliana Džeina Kublinska (Rīga)

U9 grupa zēni:
1.Ričards Špaks (Liepāja)
2.Fancis Andersons (Liepāja)
3.Didzis Vārna (Liepāja)
4.Tomas Žvinakis (Klaipēda, Lietuva)
5.Kristiāns Lasmanis (Liepāja)
6.Georgijs Abdulajevs (Liepāja)

U-9 grupa meitenes:
1.Enija Paula Aploka (Liepāja)
2.Ksenija Rage (Rīga)
3.Marija Āboliņa (Rīga)
4.Sonora Briede (Rīga)
5.Līva Vēvere (Rīga)
6.Linda Ruņģe (Liepāja)