Šodien sākas pirmās kārtas cīņas LR čempionātā U12, U14

Vakar, 3. martā, tika aizvadītas kvalifikācijas cīņas Latvijas čempionātā U12 un U14 vecuma grupā. Zēniem U12 vecuma grupā pamatturnīrā iekļuva liepājnieks Kārlis Vēberis, izcīnot divas uzvaras. Kvalifikācijā izlikto skaitā bija liepājnieks Daniels Špaks, kuram pirmā kārta bija brīva, taču otrajā kārtā izšķirošajā spēlē par iekļūšanu pamatturnīrā tika piedzīvots zaudējums.

U16 grupā meitenēm kvalifikāciju neizgāja liepājniece Alise Frickausa, zaudējot pirmajā kārtā.

Ja U12 zēniem, U16 zēniem un meitenēm kvalifikācijas veiksminieki tika noskaidroti jau vakar, tad U12 meitenēm uzvarētājas par iekļūšanu pamatturnīrā tiks noskaidrotas šodien. Kvalifikācijā tur startē četras liepājnieces. Karolīnai Skābei, Danai Gribeļskai un Paulai Jankovai turnīrs jau noslēdzies kvalifikācijas pirmajā kārtā. Savukārt, Nikola Anna Pelnēna, kurai šodien bija otrs mačs, sīvā divu setu cīņā iekļuva pamatturnīrā.

Pamatturnīrā no liepājniekiem U12 grupā meitenēm ar pirmo numuru izlikta Patrīcija Špaka un ar trešo numuru Elza Tomase. Tāpat vietu pamatturnīrā jau iepriekš nodrošinājusi Veronika Zalcmane.

Savukārt, U16 grupā meitenēm pamatturnīrā startē trīs liepājnieces: Signija Stībele, Elīna Zīverte (izlikta ar 2. numuru) un Marta Pagraba (izlikta ar 3. numuru).

U16 grupā startē divi liepājnieki: Toms Rolis (izlikts ar 4. numuru) un Renārs Grodskis.

Rezultātu gaitai var sekot līdzi arī: www.lts.lv

Vēlam veiksmi un cīņas sparu liepājniekiem!