Grodskis godalgoto skaitā Zelta Wilson U14 grupā

1.un 2. maijā tika atklāts turnīrs “Zelta Wilson” ar U14 grupas spēlēm. 1. maijs sagaidīja spēlētājus ar spēcīgu vēju un īslaicīgu lietu, kas nedaudz aizkavēja spēļu sākumu un norisi, taču jau nākamajā dienā laiks bija ļoti pateicīgs godalgu gūšanai.

Zēniem nepārspēts palika liepājnieks Renārs Grodskis. Pusfinālā viņš pārspēja Ņikitu Zdobnovu no LSNT Akadēmija ar rezultātu 6-2 6-1, bet finālspēlē bija pārāks pār lietuvieti Simonu Aleksius ar vēl graujošāku rezultātu 6-1 6-0. Trešo vietu U14 grupā zēniem izcīnīja ar 2. numuru izliktais rīdzinieks Roberts Jaričevskis no tenisa skolas “Orange Tennis”, cīņā par 3. vietu uzvarot Ņikitu Zdobnovu ar 6-0 6-1.

Vēl no liepājniekiem U14 grupā zēniem Elvijs Eihvalds izcīnīja dalītu 7.-8. vietu un Kristers Skābe 11.-12. vietu.

Meiteņu grupā 4. vietu izcīnīja mūsu Patrīcija Špaka, pusfinālā piekāpjoties vienai no sīvākajām konkurentēm Kamillai Bartonei no tenisa kluba “Fortūna & sports” ar bezierunu rezultātu 2-6 0-6, un finālā par 3. vietu atzīstot Stefānijas Poļiščukas pārākumu ar 3-6 4-6. Turnīra uzvarētājas godā U14 grupā tika celta Kamilla Bartone, finālā pārspējot ar pirmo numuru izlikto Annu Jakovļevu.