Liepājniekiem dubultzelts A.Zālīša piemiņas turnīrā

Renārs Grodskis

No 9.-12. maijam Rīgā Rīgas Satiksmes Tenisa kluba kortos Mežaparkā norisinājās Aleksandra Zālīša piemiņas sacensības U12 un U14 vecuma grupā.

U14 grupā gan jauniešiem, gan jaunietēm zelta godalgas izcīnīja mūsējie – jauniešiem Renārs Grodskis (treneris D. Kozlovs) un jaunietēm Patrīcija Špaka (trenere O. Bordjugova).

Ļoti pārliecinošs šis turnīrs padevās R.Grodskim, kurš četrās spēlēs nezaudēja ne seta un kopumā visa turnīra gaitā atdeva pretiniekiem vien deviņus geimus. Pusfinālā pārspēts Roberts Jaričevskis ar 6-3 6-0 un finālā tikpat pārliecinoši sagrauts Valters Čapkevičs ar 6-0 6-3.

Tikmēr P.Špaka pusfināla cīņā pārspēja rīdzinieci Evitu Vītoliņu ar 6-0 6-2, bet finālā revanšējās Stefānijai Poļiščukai par zaudējumu pirms nedēļas notikušajā Zelta Wilson U14 – šoreiz veiksme bija Patrīcijas pusē ar rezultātu 7-6(1) 6-3.

Vēl no liepājniecēm U14 grupā startēja Katrīna Lasmane (trenere E. Reinfelde), kura šoreiz palika aiz labāko trijnieka – finālā par 3. vietu piekāpjoties Evitai Vītoliņai ar 3-6 6-7(1).

Tāpat šoreiz veiksmes pietrūka Danai Gribeļskai (trenere O. Bordjugova) U12 grupā – 4. vieta.