Liepājnieki pārved četras medaļas no Rīgas meistarsacīkstēm

No 14.-18. maijam Rīgas Satiksmes Tenisa kluba kortos Mežaparkā norisinājās tradicionālās Rīgas meistarsacīkstes visās vecuma grupās, sākot no U12 līdz pat pieaugušajiem.

Šajā turnīrā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja pieci tenisisti, no kuriem četri iekļuva labāko trijniekā.

Tā, U12 vecuma grupā meitenēm Elza Tomase (trenere I. Kublačova) izcīnīja 1. vietu, finālā pārspējot Mārupes Tenisa skolas audzēkni Sabīni Rutlauku ar rezultātu 6-3 4-6 6-2.

U14 grupā zēniem Renārs Grodskis (treneris D. Kozlovs) ierindojās 3. vietā, vispirms pusfinālā spraigā trīs setu cīņā piekāpjoties daugavpilietim Aleksandram Fjodorovam ar 2-6 6-2 2-6, bet finālā par 3. vietu bija pārāks pār Valteru Čapkeviču no Z. Ivanovas Tenisa skolas ar rezultātu 6-4 7-6(5).

U16 grupā zēniem liepājnieks Toms Rolis (trenere O. Bordjugova) izcīnīja 2. vietu, finālā atzīstot Mārupes Tenisa skolas audzēkņa Roberta Grīnvalda pārspēku ar rezultātu 4-6 2-6.

U18 grupā meitenēm Elīna Zīverte (trenere O. Bordjugova) ierindojās 3. vietā, pārspējot Kristiānu Lindu Zahari no Orange Tennis.

Vēl šajā turnīrā pieaugušo grupā LTSS pārstāvēja Kristaps Auziņš, kurš atzina ar 2. kārtas numuru izliktā Staņislava Rabinoviča pārākumu, bet pēc tam cīņā par 9. vietu piekāpjoties daugavpilietim Pāvelam Belovam, kopumā turnīru noslēdzot 13.-16. vietā.