Liepājas TSS & “Labās Balvas” sacensību rezultāti minitenisā

31. maijā norisinājās Liepājas TSS & “Labās Balvas” sacensības minitenisā U8, U9 un U10 vecuma grupā. Kopumā sacensībās piedalījās 51 dalībnieks, no kuriem 30 meitenes un 21 zēns.

Jaunie tenisisti ierindojās sekojošās vietās:
U8 grupā meitenēm:                                 U8 grupā zēniem:
1. vieta – Nikola Elizabete Pētersone          1. vieta – Gregors Lazdāns
2. vieta – Ketlina Arone                                2. vieta – Ralfs Rukmanis
3. vieta – Marija Lauva                                 3. vieta – Emīls Mežinskis
4. vieta – Elza Mežinska                              4. vieta – Ernests Spickus
5. vieta – Paula Kapleite                              5. vieta – Kristers Boks
6. vieta – Evelīna Beneša                            6. vieta – Didzis Čerņecovs
7. vieta – Patrīcija Putra
8. vieta – Anastasija Jefimova
9. vieta – Valērija Januška

 

 

 

 

 

U9 grupā meitenēm:                                 U9 grupā zēniem:
1. vieta – Stasia Rachkovskaya                   1. vieta – Lauris Siksna
2. vieta – Kristiāna Lagzdiņa                        2. vieta – Didzis Vārna
3. vieta – Megija Sokolovska                        3. vieta – Gustavs Pagrabs
4. vieta – Amanda Frickausa                       4. vieta – Dāvis Ziemelis
5. vieta – Patricia Ungure Rogozoveca
6. vieta – Terēze Laukšteine
7. vieta – Jeļizaveta Piskuna
8. vieta – Kseņija Simoņenko
9. vieta – Ajsel Sadihova
10. vieta – Agnese Laugale

 

 

 

 

 

U10 grupā meitenēm:                                U10 grupā zēniem:
1. vieta – Karolīna Skābe                              1. vieta – Daniels Tens
2. vieta – Enija Paula Aploka                        2. vieta – Dāvids Špaks
3. vieta – Simona Laugale                            3. vieta – Dāvis Rolis
4. vieta – Evelīna Ķīvīte                                 4. vieta – Ričards Špaks
5. vieta – Līva Vēvere                                    5. vieta – Francis Andersons
6. vieta – Aleksandra Ščebrina                     6. vieta – Kārlis Karls Remesis
7. vieta – Sindija Manovska                           7. vieta – Mihails Vasiļjevs
8. vieta – Linda Ruņģe                                  8. vieta – Kristaps Toms Tauriņš
9. vieta – Valērija Višņevska                         9. vieta – Kristians Lasmanis
10. vieta – Viviāna Arinkina                           10. vieta – Dāvids Stabrovskis
11. vieta – Elizabete Deglava                       11. vieta – Brendons Jaunsleinis