Venden Cup 2014 ir noslēdzies

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos ir noslēdzies Tennis Europe ietvaros organizētais starptautiskais jauniešu turnīrs Venden Cup U14 grupā.

Par uzvarētāju meiteņu konkurencē kļuva poliete Jūlija Oczachowska, kura finālā ar rezultātu 6/1 6/4 pārspēja Baltkrievijas pārstāvi Jūliju Hatouku. Zēnu vienspēlēs nepārspēts palika Timofejs Skatovs (Krievija), kurš ar rezultātu 6/1 6/2 uzvarēja poli Karolu Paluchu. Jāpiebilst, ka tieši Skatovs vakar pusfinālā bija pārāks par Latvijas tenisistu Daniilu Batmanovu.

Dubultspēlēs meitenēm par čempionēm kļuva Jūlija Oczachowska (Polija) un Filichenoka (Baltkrievija), kuras finālā apspēlēja Ukrainas pāri Demu un Popik. Zēniem čempionu titulu izcīnīja Igaunijas pārstāvji Part/Seeman, kuri pieveica Krievijas pārstāvjus.