Labi panākumi LR meistarsacīkstēs U12 un U16 vecuma grupās

Noslēgušās LR meistarsacīkstes U12 un U16 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi šajā turnīrā nostartēja ļoti veiksmīgi.

U12 vecuma grupā meitenēm Patrīcija Špaka ierindojās 2.vietā, finālā ar rezultātu 6/0 6/4 piekāpjoties Stefānijai Poļiščukai. Elza Tomase ieguva 3.vietu ar rezultātu 6/2 6/1 uzvarot citu liepājnieci Veroniku Zalcmani.

U16 vecuma grupā meitenēm par čempioni kļuva Rebeka Mertena, kura cīņā par 1.vietu pārspēja Gundegu Pastori ar rezultātu 6/2 6/2. 4.vietu ieņēma Signija Stībele, piekāpjoties S.Oļesovai ar 6/3 6/2. Savukārt, Marta Pagraba ieņēma 5.vietu.

U16 grupā zēniem liepājnieks Toms Rolis palika 4.vietā. Liepājnieki veiksmīgi piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. U12 grupā Liepājas duets Špaka/Tomase izcīnīja čempionu titulu, bet Zalcmane/Vindiga ierindojās 4.vietā. Arī U16 grupā čempionu nosaukums tika liepājniecēm Zīvertei/Pagrabai, bet zēnu konkurencē Grodskis/Rolis izcīnīja sudraba medaļas. Jauktajās dubultspēlēs vēl vienu uzvaru izcīnīja Rebeka Mertena pārī kopā ar rīdzinieku Grīnvaldu, finālspēlē apspēlējot LTSS pāri Roli/Pagrabu. Arī bronzas godalga Liepājas tenisistei Zīvertei pārī ar rīdzinieku Jakovļevu.

Liepājnieki kopumā šajā turnīrā izcīnījuši 9 medaļas – 4 zelta, 3 sudraba, 2 bronzas. Apsveicam LR meistarsacīkšu godalgoto vietu ieguvējus!