Noslēgušās sacensības „Liepājas Tenisa sporta skolas un Yonex starptautiskā balva” U12 vecuma grupā

No 26.līdz 28.jūlijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās sacensības „Liepājas Tenisa sporta skolas un Yonex starptautiskā balva” U12 vecuma grupā. Ar labiem sasniegumiem sacensībās piedalījās mūsu audzēknes, aizņemot visu goda pjedestālu.

1.vietu izcīnīja mūsu Patrīcija Špaka finālā sīvā cīņā ar 6-2, 4-6, 7-5 pieveicot mūsu Elzu Tomasi, savukārt cīņā par trešo vietu mūsu Alise Vindiga  ar rezultātu 7-5, 6-2 uzvarēja Dārtu Daļecku no Mārupes tenisa skolas.

Zēnu konkurencē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem tik labi neveicās. Augstāko vietu izcīnīja mūsu Valerijs Vorobjovs izcīnot 6.vietu.

No 29.jūlija līdz 3.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos turpināsies „Liepājas Tenisa sporta skolas un Yonex starptautiskā balva”: