Zelta medaļas paliek Liepājā

No 29.jūlija līdz 3.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos turpinājās sacensības „Liepājas TSS un Yonex starptautiskā balva” U10, U14 un U18 vecuma grupām.

U10 grupā meitenēm pirmo vietu ieguva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Karolīna Skābe, finālā ar 5-3 uzvarot Johannu Priedīti no Mārupes TS. Savukārt bronzas medaļu ieguva mūsu Enija Paula Aploka, kura cīņā par trešo vietu ar rezultātu 4-2 uzveica Elīnu Filātovu no Orange tennis.

U10 grupā zēniem pirmo vietu ieguva arī mūsu audzēknis – Ričards Špaks. Otro vietu ieguva Krišjānis Šulcs no ENRI-TK un trešo vietu ieguva mūsu Francis Andersons.

U14 grupā jaunietēm, kurā piedalījās 27 spēlētājas, visu goda pjedestālu aizņēma Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes. Pirmo vietu ieguva Elza Tomase, kura finālā sīvā cīņā ar 3-6, 6-3, 6-1 uzveica Patrīciju Špaku. Cīņā par trešo vietu pārāka bija Alise Grundule, kura ar 2-6, 6-4, 6-1 uzveica Katrīnu Lasmani arī no Liepājas Tenisa sporta skolas.

U14 grupā jauniešiem pirmo vietu ieguva mūsu Renārs Grodskis, kurš finālā ar 6-2, 6-3 uzveica Valteru Čapkeviču no Z.Ivanovas TS. Savukārt, cīņā par trešo vietu pārāks bija Rūdolfs Aksenoks, kurš ar 6-0, 6-1 uzveica savu komandas biedru Jāni Auslandi no LSNT Akadēmija.

U18 grupā jaunietēm tāpat kā U14 grupā, viss goda pjedestāls piederēja liepājniecēm. 1.vietu ieguva Elīna Zīverte finālā ar 6-3, 4-6, 6-3 uzveicot Agati Gurecku. Cīņā par 3.vietu sacentās arī divas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes, šoreiz pārāka bija Signija Stībele, kura ar 6-4, 6-2 uzveica Katrīnu Lasmani.

U18 grupā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņu uzvaras gājienu turpināja Toms Rolis, kurš finālā ar rezultātu 6-3, 6-3 uzveica citu mūsu audzēkni – Renāru Grodski. Cīņā par 3.vietu arī sacentās divi liepājnieki. Pārāks bija Ģirts Grūdups, kurš ar 6-1, 6-2 uzveica Aleksandru Tomasu.