Sākusies biļešu tirdzniecība uz Deivisa kausu tenisā (Davis Cup by BNP Paribas): Latvija – Austrija

No 12.līdz 14.septembrim Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā norisināsies Deivisa kausa izcīņas (Davis Cup by BNP Paribas) duelis tenisā, kurā mājinieki Latvijas komanda tiksies ar Austrijas sportistiem. No 25.augusta, visās “Biļešu serviss” kasēs varat iegādāties biļetes uz šo aizraujošo dueli.

Deivisa kausa izcīņa ir komandu sacensības tenisā, kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1900.gadā. Šogad dažādos līmeņos sacensībās piedalījušās 122 valstu izlases, bet Latvijas komanda cīnās Eiropas Āfrikas zonas 1. grupā. Pirmais duelis tika aizvadīts februārī Slovākijā, kurā mūsu tenisisti bija spiesti atzīt mājinieku pārākumu. Tagad jāturpina cīņa par vietas saglabāšanu šajā grupā. Tas būs jādara pret Austrijas izlasi, kas arī piekāpās slovākiem. Līdz šim abu komandu ceļi Deivisa kausa izcīņā nav krustojušies. Šī brīža Deivisa kausa rangā Latvija ieņem 39., bet Austrija 21.pozīciju.

Sacensību izloze lēma, ka cīņai no 12.-14. septembrim jānotiek Latvijā. Par sacensību norises vietu šogad izvēlēta Valmiera – precīzāk “Vidzemes Olimpiskais centrs”. Tāpat kā iepriekšējās mājas cīņu norises vietās arī šoreiz mači tiks aizvadīti uz īpaši ieklāta hard seguma. Oficiālos komandu sastāvus izlašu kapteiņi paziņos 10 dienas pirms gaidāmajām sacensībām – 2.septembrī. Jāpiemin, ka februārī Slovākijā Kārļa Lejnieka vadībā mūsu komandu pārstāvēja Andis Juška, Mārtiņš Podžus, Jānis Podžus un Artūrs Lazdiņš.

Latvijas un Austrijas duelis sastāvēs no piecām individuālām spēlēm. Piektdien no plkst. 15:00 gaidāmas pirmās divas vienspēles, sestdien 15:00 dubultspēle, bet svētdien no 14:00 atlikušās divas vienspēles. Maču secība tiks noteikta 11.septembrī, kad notiks oficiālā izloze.

Bet jau no šodienas visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un arī internetā (www.bilesuserviss.lv) sākusies biļešu tirdzniecība uz gaidāmajām tenisa sacensībām.  Cenas (atkarībā no sēdvietu kategorijas)  biļetei uz visām trīs spēļu dienām maksā 10, 15 vai 20 eiro, bet pērkot biļeti uz konkrētu spēļu dienu būs jāšķiras no 5, 7 vai 10 eiro. Bērnu biļetes cena – 2 eiro par dienu.

Informāciju sagatavoja Latvijas Tenisa savienība
media@lts.lv