Venden Cup 2014 U12 noslēgusies trešā diena

Turpinās Tennis Europe ietvaros rīkotais Venden Cup turnīrs U12 vecuma grupā. Šodien, 4.septembrī, tika noskaidroti labākie jaunie tenisisti, kuri cīnīsies vienspēļu pusfinālos un dubultspēļu finālos.

Meiteņu vienspēlēs vienā pusfinālā tiksies rīdziniece Kamilla Bartone ar Krievijas pārstāvi Sayfetdinovu Avelinu, bet otrajā pusfinālā cīnīsies liepājniece Elza Tomase (trenere Ina Kublačova), kas šodien pārspēja vēl vienu pašmāju tenisisti Patrīciju Špaku (trenere Olga Bordjugova). Elzas Tomases pretiniece būs Lissi Kubre no Igaunijas, kas šodien bija pārāka par liepājnieci Alisi Vindigu (trenere Evija Reinfelde).

Zēnu vienspēlēs tiksies latvietis Roberts Jaričevskis ar igauni A.Mandmu un vēl viens latvietis D.Linkuns – Morozovs pret Igaunijas pārstāvi Marku Lajalu.

Savukārt, dubultspēlēs rīt risināsies cīņas par čempionu tituliem. Meitenēm tiksies Latvijas pāris Kamilla Bārtone/Stefānija Poļiščuk ar liepājnieces Patrīcijas Špakas un igaunietes Lissi Kubres tandēmu. Zēnu konkurencē spēkiem mērosies somu pāris ar Baltkrievijas un Igaunijas duetu.

Diemžēl gandarījuma turnīrā pusfinālā palika tikai 1 latviete – Nikola Trama no Ventspils, liepājnieces šodien izstājās.

Jaunumiem iespējams sekot līdzi Tennis Europe mājaslapā – http://www.tenniseurope.org/tournamentcalendar_event.aspx?id=21836. Savukārt bildes no turnīra iespējams apskatīt mūsu mājaslapas sadaļā “Galerija

Sestdien, 6.septembrī 10.00 notiks fināli zēnu un meiteņu vienspēlēs un vienlaicīgi sāksies Edgara Ernestsona balvas izcīņa U9 un U10 vecuma grupā.

Trenera E.Ernestsona audzēkņa Andreja Koļesina sagādātās balvas “E.Ernestsona balvas izcīņai”