Venden Cup 2014 U12 noslēgusies ceturtā diena: zināmi dubultspēļu uzvarētāji

5.septembris, noslēgusies ceturtā diena Tennis Europe ietvaros organizētais Venden Cup 2014 U12 vecuma grupā. Ir uzzināti dubultspēļu čempioni, gandarījuma turnīra uzvarētāji, kā arī noskaidroti vienspēļu finālisti, kuri par čempiona titulu cīnīsies rītdien 10:00. Finālā sacentīsies arī Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Elza Tomase.

Gandarījuma turnīrā meiteņu konkurencē pirmo vietu ieguva Vera Alenicheva no Krievijas, kura pēdējā spēlē uzveica Nikolu Tramu no Latvijas ar rezultātu 4-0 4-0. Savukārt, gandarījuma turnīrā zēnu konkurencē pirmo vietu ieguva Oskar Erik Hakonen no Igaunijas, kurš cīņā par uzvaru uzveica Lietuvas pārstāvi Matas Bruzas ar rezultātu 5-3 5-4(2).

Vienspēļu pamatturnīrā meiteņu konkurencē par uzvaru cīnīsies Latvijas pārstāves – Kamiila Bartone no Rīgas pret mūsu pašu Elzu Tomasi, kura finālā iekļuva uzveicot Lissi Kubre no Igaunijas ar rezultātu 1-6 6-3 6-0. Savukārt, zēnu konkurencē finālā iekļuva Daniel Linkuns-Morozovs no Latvijas, kurš centīsies pārspēt Alexander Georg Mandma no Igaunijas. Abas finālspēles notiks rīt, 6.septembrī, Liepājas Tenisa sporta skolas kortos. Atbalstīsim mūsu Elzu cīņā par čempiones titulu.

Šodien tika noskaidroti Venden Cup 2014 U12 dubultspēļu čempioni dubultspēlēs gan meiteņu, gan zēnu konkurencē. Kā iepriekš minēts, dubultspēļu finālā meiteņu konkurencē cīnījās mūsu Patrīcija Špaka pārī ar Lissi Kubre no Igaunijas pret pāri no Latvijas – Kamiila Bartone un Stefānija Polischuka, kuras arī ieguva čempionu titulu finālā uzveicot Patrīciju un Lissi ar rezultātu 6-4 6-1. Savukārt, zēnu konkurencē par čempioniem dubultspēlēs kļuva pāris no Igaunijas – Oliver Saarinen un Iiro Vasa, kuri finālā ar 6-1 3-6 10-6 uzveica Alexander Kuriga no Krievijas, kurš spēlēja pārī ar Mikhail Malakhovich no Baltkrievijas.

Novēlam veiksmi rītdien Elzai Tomasei cīņā par pirmo vietu Tennis Europe Venden Cup 2014 U12 turnīrā.