Deivisa kauss Valmierā ar liepājnieku piedalīšanos

Kā jau zināms, no 12.līdz 14.septembrim Valmierā notika Deivisa kausa duelis Latvija pret Austriju. Šogad no Liepājas Deivisa kausā piedalījās viens līnijtiesnesis un 9 bumbiņbērni (kopā šajās sacensībās piedalījās 20 bumbiņbērni). Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi aizvadīja arī kopīgu treniņu ar Latvijas izlasi.Liepājas pilsētas Tenisa sporta skolas audzēkne Patrīcija Špaka dalījās par piedzīvoto Deivisa kausā:

Domāju, ka daudziem tenisistiem arī man, septembris bija ļoti gaidīts mēnesis. Šoreiz ne jau tāpēc, ka atsākās skolas gaitas, bet gan tāpēc, ka vairākiem Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem bija iespēja atkal nokļūt un izbaudīt Deivisa kausa atmosfēru! Lielākajai daļai no mums pirmās ugunskristības notika jau divus gadus atpakaļ, kad Deivisa kauss notika Liepājas Olimpiskajā centrā, kad likās, ka visa pasaule ir apgriezusies kājām gaisā, jo satikt un uzspēlēt ar Ernestu Gulbi, līdz tam likās neticami!

Šoreiz, kad tika saņemts uzaicinājums būt par bumbiņbērnu Deivisa kausā, Valmierā, nedomāju ne mirkli, jo vēlējos būt atkal tur, uz laukuma! Tādā ziņā mēs, liepājnieki, laikam ļoti atšķiramies, jo šoreiz no Liepājas gribētāju bija daudz vairāk nekā atļauts!

Nokļūstot Valmierā, patīkami pārsteidza sadzīves apstākļi, viesnīca bija ļoti laba, ēdināšana arī, domāju, ka katrs no mums ir kļuvis par kādu gramu smagāks! Skaidrs, ka mēs visi vēlējāmies atkal satikties ar Latvijas tenisa izlasi, kas arī notika! Kopīgais izlases treniņš, fotografēšanās, nelielas sarunas un autogrāfi, tas deva tādu emocionālu enerģijas lādiņu, ko grūti aprakstīt! Katru rītu cēlāmies ar domu, ātrāk uz Vidzemes Olimpisko centru, tur taču mūsējie noteikti jau trenējas! Pietika ar Ernesta acu skatienu, lai diena būtu izdevusies! Lai nu kā, bet laiks Deivisa kausā paskrēja nemanot!

Ja šāda iespēja tiks piedāvāt atkal, protams, ka piedalīšos, jo kopā būšana gan ar savējiem, gan citiem bumbiņbērniem ir ļoti vajadzīga!