Nedēļas nogalē Rīgā norisināsies “Future tennis cup by SEB” turnīrs jauniešiem

Šajā nedēļas nogalē 4.un 5.oktobrī Rīgā, tenisa klubā “Enri” (Kalnciema ielā 207) norisināsies turnīrs “Future tennis cup by SEB”, kurā piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas labākie U-9, U-11 un U-13 vecuma grupu tenisa spēlētāji.Šī turnīra pirmsākumi meklējami pērn, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB bankas vienojās par kopējām jauno tenisistu sacensībām. Pirmās sacensības norisinājās Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, bet šogad sacensības plānotas starp labākajiem tenisa spēlētājiem no katras valsts.

Sacensības notiks tenisa klubā “Enri”, Rīgā, Kalnciema ielā 207. Tajās piedalīsies pa divām meitenēm un diviem zēniem no katras valsts katrā vecuma grupā (U-9, U-11 un U-13).  Katra valstu cīņa sastāvēs no sešām spēlēm – divām zēnu un divām meiteņu vienspēlēm (pirmais numurs pret pirmo, otrais pret otro), kā arī zēnu un meiteņu dubultspēlēm. Kopā tiks spēlēti 54 mači, bet uzvarētāji tiks noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visos vecumos.

Latvijas komandu turnīrā pārstāvēs:
U-9 vecuma grupā: Ksenija Rage, Stasja Račovskaja, Stefans Audriņš, Matīss Ulmanis
U-11 vecuma grupā: Eva Zazdravniha, Amēlija Matjunina, Nikolajs Galkins, Edvards Teodors Liepiņš
U13 vecuma grupā: Anna Jakovļeva, Darja Semeņistaja, Renārs Grodskis, Roberts Jaričevskis

Mūsu komandas kapteines – Marika Netenberga un Arina Mihailova.

Turnīra norisi atbalsta SEB Banka, kas parūpējusies arī par balvām jaunajiem tenisistiem. Aicinām apmeklēt  spēles gan 4., gan 5.oktobrī no 11:00, lai atbalstītu mūsu jaunos censoņus un savām acīm pārliecinātos, kuras valsts jaunie tenisisti šogad iegūs pirmo vietu!

Informāciju sagatavoja LTS
media@lts.lv

Novēlam veiksmi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknim Renāram Grodskim!