LTS kausa 1.posmā iegūts zelts un sudrabs

No 9.-11.janvārim Jelgavas Tenisa centrā norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa 1.posms U18 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja 6 sportisti.

Agate Gurecka piedalījās kvalifikācijas turnīrā, bet diemžēl nespēja iekļūt pamatturnīrā, zaudējot Mārupes TC pārstāvei Annijai Zeihmanei 6/3 2/6 4/6.

Pamatturnīrā spēlēja Rebeka Mertena, Elīna Zīverte, Marta Pagraba, Toms Rolis un Renārs Grodskis. Visi liepājnieki veiksmīgi pārvarēja sacensību pirmo kārtu un iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā. Otrajā spēlē zaudējumus piedzīvoja M.Pagraba, T.Rolis un R.Grodskis, kuriem turnīrs līdz ar to arī beidzās. Sportiskā veiksme palīdzēja sacensību finālā iekļūt treneres Olgas Bordjugovas audzēknei Elīnai Zīvertei. Viņai pusfinālā bija paredzēta cīņa ar turnīra galveno favorīti Danielu Vismani, bet Daniela uz spēli neieradās un Elīna iekļuva finālā. Otra fināliste bija trenera Daņila Kozlova audzēkne Rebeka Mertena, kas pusfinālā pārspēja Elīzu Buku (Enri TC) ar rezultātu 3/6 6/2 6/1.

Spēlē par čempiones titulu starp abām liepājniecēm labāka izrādījās Rebeka Mertena, kura ar rezultātu 6/4 6/2 pieveica Elīnu. Šoreiz Liepājas tenisistes mājās atveda zelta un sudraba godalgas. Apsveicam meitenes ar panākumiem un novēlam tā turpināt pārējos LTS kausa posmos, kā arī citos Latvijas mēroga un starptautiskos turnīros.

Informējam, ka 2015.gadā 2.kategorijas tenisa turnīri notiek kā LTS kauss visās vecuma grupās, kas sastāv no 8 posmiem. Obligāta dalība ir 6 posmos un tiks vērtēti sešu posmu labākie rezultāti.

Nākošais LTS kausa 1.posms notiks no 17.līdz 18.janvārim TC Ādaži U12 vecuma grupai.