Uzvara LTS kausa 1.posmā U14 grupā

Noslēdzies Jelgavā notiekošais LTS kausa 1.posms U14 grupai, kur gan kvalifikācijas sacensībās, gan pamatturnīrā piedalījās kopā 9 Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi.

Kvalifikācijas turnīrā no Liepājas startēja Veronika Zalcmane, Dana Gribeļska un Daniels Špaks. Diemžēl neviens no šiem sportistiem pamatturnīrā neiekļuva.Pamatturnīru uzsāka Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Katrīna Lasmane, Alise Grundule, Renārs Grodskis un Valērijs Vorobjovs. Turnīra 1.kārtu nepārvarēja V.Vorobjovs un A.Grundule. Savukārt, neveiksmi otrajā spēlē piedzīvoja vēl divas liepājnieces – K.Lasmane un turnīrā ar 2.numuru izliktā E.Tomase. Tomēr kopvērtējumā šis LTS posms izrādījās ļoti veiksmīgs liepājniekiem, jo par čempioni meiteņu konkurencē kļuva treneres O.Bordjugovas audzēkne Patrīcija Špaka, kura spēlē par 1.vietu uzvarēja Lauru Slišāni (Mārupes TS) ar rezultātu 6/7(5) 6/2 6/4, bet zēnu vienspēlēs mūsu Renārs Grodskis (treneris D.Kozlovs) palika otrais, finālā zaudējot Robertam Jaričevskim (Orange Tennis s/sk) ar rezultātu 1/6 4/6.

Nu jau Liepājas tenisistu kontā ir 2 zelta medaļas LTS kausa 1.posmā. Atgādinām, ka U18 grupā zeltu izcīnīja Rebeka Mertena.