LTS kausa 2.posmā U14 vecuma grupā divas godalgotās vietas

No 26.-28.februārim Tenisa centrā “Lielupe” norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa 2.posms U14 vecuma grupai. No Liepājas Tenisa sporta skolas šajās sacensībās piedalījās Daniels Špaks, kurš diemžēl nepārvarēja kvalifikācijas sacensības, Alise Vindiga un Veronika Zalcmane, kuras pārvarēja kvalifikācijas turnīru, Renārs Grodskis, kurš turnīrā tika izsēts ar 1.numuru, Patrīcija Špaka (izsēta ar 2.numuru) un Elza Tomase (izsēta ar 3.numuru).

Patrīcija Špaka (trenere – O.Bordjugova) 1.kārtu uzsāka ar panākumu pret Niku Balmiševu (Spars-TK) ar rezultātu 6:3 6:1. 2.kārtu Patrīcija pārvarēja pārliecinoši uzvarot spēli pret Aleksandru Jakovlevu (Individuāli) ar rezultātu 6:1 6:0. Pusfinālā Patrīcija turpināja sekmīgu spēli, pieveicot Stefāniju Poļiščuku (Enri-TK) ar rezultātu 6:1 6:2. Patrīcija finālā tikās ar Lauru Šlisāni (Mārupes TS) un pārliecinoši uzvarot ar rezultātu 6:2 6:1 ieguva turnīrā 1.vietu.

Renārs Grodskis (treneris – D.Kozlovs) 1.kārtā ar 6:1 2:6 6:2 pieveica Renardu Skuteli (Daugavpils BJSS), 2.kārtā ar 6:0 6:2 uzvarēja vēlvienu Daugavpils BJSS pārstāvi – Mihailu Dragunu. Pusfinālā Renārs turpināja savu uzvaras gājienu, pieveicot Rūdolfu Aksenoku (LSNT Akadēmija) ar rezultātu 6:4 6:3. Finālā Renārs sacentās ar Kārli Ozoliņu (Mārupes TS) un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:6 3:6. Tādējādi LTS kausa 2.posmā U14 vecuma grupā Renārs Grodskis ieguva 2.vietu.

Elza Tomase (trenere – I.Kublačova) 1.kārtā ar 6:1 6:2 guva panākumu spēlējot pret Dārtu Daļecku (Mārupes TS). 2.kārtā Elza pieveica Evu Zazdravnihu (Enri-TK) ar pārliecinošo 6:0 6:2. Savukārt, cīnoties pusfinālā Elza piedzīvoja zaudējumu Laurai Slišānei (Mārupes TS) ar rezultātu 2:6 4:6. Cīņā par 3.vietu pret Stefāniju Poļiščuku (Enri-TK), Elza piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:6 1:6 un ierindojās 4.vietā.

Alise Vindiga 2.kārtā piekāpās Laurai Slišānei. Savukārt, Veronika Zalcmane 1.kārtā piekāpās Stefānijai Poļiščukai.