Noteikta spēļu secība Deivisa kausa mačam “Latvija – Bulgārija”

No 6. līdz 8. martam Latvijā, tenisa centra “Lielupe” kortos norisināsies Deivisa kausa (Davis Cup by BNP Paribas) izcīņas Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas mačs starp Latvijas un  Bulgārijas izlasēm. Šodien viesnīcā “Islande” notika oficiālā izloze, kurā tika noteikts, ka piektdien kā pirmie spēlēs Mārtiņš Podžus un Aleksandrs Lazovs.Oficiālajā izlozē tiek noteikta spēļu secība. Komandu kapteiņi Kārlis Lejnieks un Toders Jeņevs vienspēlēm nominēja pēc ranga augstāk esošos sportistus, bet Bulgārijas tenisa federācijas prezidents Stefans Cvetkovs izlozēja Mārtiņa Podžus vārdu. Tas nozīmēja, ka tieši Mārtiņš aizvadīs pirmo spēli, tiekoties ar bulgāru otro numuru Aleksandru Lazovu. Šīs spēles sākums piektdien 15:00.

Pēc šī mača piektdien notiks otrā vienspēle, kurā Mārtiņa dvīņubrālis Jānis Podžus tiksies ar Bulgārijas komandas pirmo numuru Dimitaru Kuzmanovu. Sestdien 14:00 dubultspēle, kurām komandu kapteiņi pieteica attiecīgi Artūru Lazdiņu / Rūdolfu Medni un Tihomiru Grozdanovu / Iļju Kuševu. Svētdien no 14:00 atlikušās divas vienspēles, kurās tiksies M.Podžus pret Kuzmanovu un J.Podžus pret Lazovu. Spēlētājus sestdienas un svētdienas mačiem komandu kapteiņi ganvēl var mainīt.

Atgādinām, ka mači notiks tenisa centrā “Lielupe” – Jūrmalā, Oskara Kalpaka prospekts 16. Biļešu tirdzniecība uz gaidāmajām spēlēm norisinās visās “Biļešu serviss” kasēs. Biļešu cenas – 25 eiro visām spēļu dienām, 10 (piektdien un svētdien) un 8 (sestdien) eiro par vienu spēļu dienu. Skolēniem līdz 12 gadu vecumam (uzrādot apliecību), pērkot vienas dienas biļeti uz vietas, 50 % atlaide. Pirms spēlēm bērniem būs iespējams izmēģināt tenisu uz mazā laukuma treneru pavadībā. Deivisa kausa norisi Jūrmalā atbalsta – Itera, Skonto būve, Jūrmalas pilsēta un Domenikss.

Atgādinām, ka Latvijas komanda 2015. gada Deivisa kausa izcīņā (Davis Cup by BNP Paribas) cīnīsies Eiropas Āfrikas zonas 2. grupā. Lai atgrieztos 1.grupā, 2015. gadā ir jāuzvar trīs cīņas, no kurām pirmā ir pret Bulgāriju. Pret šīs valsts tenisistiem esam spēlējuši divas reizes, abos gadījumos uzvarot ar 4-1.

Informāciju sagatavoja Latvijas Tenisa savienība
media@lts.lv