Aizvadīts Liepājas LTS posms U14 vecuma grupā

Šīs nedēļas nogalē (30.aprīlis-3.maijs) Liepājā tika atklāta tenisa vasaras sezona Jūrmalas parka kortos. Šodien Liepājas tenisa kortos finišēja LTS kausa 5.posms U14 vecuma grupā. Meiteņu konkurencē čempiones titulu izcīnīja Laura Slišāne (Mārupes TS) un zēniem 1.vietu izcīnīja Iļja Sahons.No liepājniecēm pirmo kārtu pārvarēja Dana Gribeļska (trenere O.Bordjugova), kura uzvarēja Terēzi Vēveri (Enri TK) 6/3 6/0 un Inna Rozga (trenere O.Bordjugova), kas pārspēja citu liepājnieci Karolīnu Skābi 6/2 6/1. Citas Liepājas tenisistes vai nu zaudēja pirmajā kārtā, vai arī no kvalifikācijas neiekļuva pamatturnīrā.Zēniem no liepājniekiem pirmo spēli uzvarēja tikai Daniels Špaks, kurš bija labāks par daugavpilieti Māri Locu 6/1 6/1, bet pēc tam atzina Nikolaja Galkina pārākumu 6/1 6/3.

Šoreiz turnīrā nestartēja Liepājas Tenisa sporta skolas labākie U14 vecuma grupas pārstāvji, jo komanda 6 cilvēku sastāvā atrodas Polijā, kur startē divos Tennis Europe turnīros – Opalenicā un Lodzā.

Fotogrāfijas no LTS kausa 5.posma U14 vecuma grupā apskatāmas sadaļā “Galerija“.

Rīt, 4.maijā, sākas pamatturnīrs LTS kausa izcīņai U18 vecuma grupā.