Liepājnieki piedalās divos turnīros Polijā

No diviem turnīriem Polijā ir atgriezusies Liepājas Tenisa sporta skolas komanda U14 vecuma grupā. Tās sastāvā bija Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Alise Grundule, Katrīna Lasmane, Alise VIndiga, Renārs Grodskis un treneris Daņils Kozlovs.

Jaunie tenisisti startēja “Tennis Europe” turnīros Opalenicā un Lodzā. Opalenicā bija 2.kategorijas turnīrs un sacensību otrajā kārtā izdevās iekļūt Patrīcijai Špakai un Alisei Grundulei, diemžēl abas tenisistes nākošajās spēlēs atzina divu vāciešu pārākumu un no turnīra izstājās. Elzai Tomasei mazliet nepaveicās ar izlozi, jo pirmajā spēlē pretiniece bija ar 2.numuru izliktā Polijas tenisiste, kura Eiropas reitingā ieņem 89.vietu. Elza zaudēja 1/6 0/6. Pārējie Liepājas tenisisti zaudēja kvalifikācijas turnīra 2.kārtā. Dubultspēlēs vislabākie panākumi šajā turnīrā bija Renāram Grodskim pārī ar Šveices tenisistu, kuri dalīja 3.-4.vietu.

Turnīram Lodzā bija 3.kategorija, kurā ļoti teicamus panākumus guva Patrīcija Špaka. Viņa iekļuva pusinālā un tikai tur atzina poļu tenisistes pārākumu un pārveda mājās kausu par dalītu 3.-4.vietu. Dubultspēlēs Patrīcija kopā ar Katrīnu Lasmani ļoti sīvā cīņā zaudēja mačā par iekļūšanu pusinālā Polijas duetam. Elzai Tomasei izdevās iekļūt labāko 16-niekā no 48 dalībniecēm. Alise Grundule un Alise Vindiga savu pretinieču pārākumu atzina jau pamatturnīra pirmajā kārtā, savukārt, Lasmane un Grodskis nespēja pārvarēt kvalifikāciju.