Noslēgušās sezonas atklāšanas Zelta Wilson U12 sacensības

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos noslēdzies Zelta Wilson tradicionālais sezonas atklāšanas turnīrs U12 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās 13 meitenes un 14 zēni. Turnīra godalgoto vietu ieguvējiem tradicionāli balvās tika pasniegtas zelta, sudraba un bronzas tenisa raketītes.Šogad meitenēm par turnīra uzvarētāju kļuva rīdzeniece Odrija Aleksandra Rača, kura finālā pārspēja vēl vienu Rīgas jauno tenisisti Dārtu Vorslavu. Bronzas godalgu ieguva Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve Karolīna Skābe.Zēniem zelta raketīti izcīnīja Daniels Tens (TK Spars), sudraba balvu ieguva liepājnieks Kārlis Vēberis un 3.vietā ierindojās vēl viens liepājnieks Dāvis Rolis.Vairāk fotogrāfijas aplūkojamas sadaļā “Galerija“.