Latvian Club team championship first games in 35+ has been played

31.maijā norisinājās Latvijas Klubu komandu čempionāta vīriešu A-līgas 35+ grupas spēles, kurās sacentās Liepājas komanda pret TC Ādaži-1 komandu. Diemžēl Liepājas komanda atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 2-4.

Spēles izvērtās visnotaļ interesantas un līdzīgas. Pēc 4 nospēlētām vienspēlēm rezultāts kopvērtējumā bija 2-2. Tā kā Liepājas komandai bija uzvarēts par vienu setu vairāk, liepājniekiem pietika ar vienu uzvaru divos setos vienā no divām atlikušajām dubultspēlēm. Diemžēl abās dubultspēlēs Ādažu komanda bija pārāka, uzvarot abas dubultspēles saspringtos taibreikos.

Pēc spēlēm Liepājas komandas kapteinis Andrejs Koļesins atzina, ka šis zaudējums vēl neko nenozīmē, jo šī bija tikai pirmā sezonas sacensība un Liepājas pārstāvjiem vēl ir iespēja un laiks saņemties un pabeigt sezonu ar uzvaru kopvērtējumā, tādējādi aizstāvot savu 2014.gada sezonas čempionu titulu.

Nākamās spēles notiks 13.-14.jūnijā pret Rigas Satiksmes komandu Mežaparka tenisa laukumos.