Liepājā sācies starptautiskais Tennis Europe turnīrs

Liepājā ir iesācies Tennis Europe ietvaros rīkotais starptautiskais turnīrs “Venden cup”, kurš Liepājā notiek jau 20 gadus pēc kārtas. Lielākoties šī turnīra nosaukums ir bijis “Liepaja International Tournament”, bet kopš pagājušā gada turnīra sponsoru vidū ir Venden, tādēļ arī nosaukums tika mainīts uz “Venden Cup”.

20.un 21.jūnijā notika kvalifikācijas sacensības, kurās piedalījās 32 meitenes un 25 zēni no 7 valstīm. Astoņi labākie iekļuva pamatturnīrā, kurš sāksies 22.jūnijā. No meitenēm veiksmīgākās izrādījās 2 Baltkrievijas, 2 Ukrainas, 1 Krievijas un 3 Latvijas pārstāves. Labākās no Latvijas bija Sabīne Rutlauka, Nicole Geller un Klaudija Lisovska (visas rīdzinieces). Zēnu konkurencē labākie bija 3 Lietuvas, 3 Baltkrievijas, 1 Krievijas un 1 Polijas pārstāvji. Latvijas jaunais tenisists Iļja Sahons par iekļūšanu pamatturnīrā pēdējā kārtā atzina Krievijas tenisista Daniila Burnašova pārākumu.

Visi interesenti laipni aicināti atbalstīt jaunos tenisistus. Ieeja turnīrā bez maksas.

Turnīru atbalsta – Liepājas pilsētas Dome, Latvijas Tenisa savienība, “Lotte”, “Čili pica”, Venden, Wilson, Lindström, Sportacentrs.com, laikraksts “Kurzemes Vārds”, viesnīca “Līva” un “Dzintara boulings”.