Noslēdzies Tennis Europe Venden Cup 2015 U14 vecuma grupai

26. jūnija pusdienlaikā noslēdzās Tennis Europe Venden Cup turnīrs U 14 grupā Liepājā. Visa turnīra laikā bija iespējams vērot spraigas un interesantas spēles. Latviju pamatturnīrā pārstāvēja 4 zēni – Renārs Grodskis, Valērijs Vorobjovs, Daniels Linkuns-Morozovs un Sergejs Ņikušins. Meiteņu konkurencē piedalījās 10 meitenes – Elza Tomase, Veronika Zalcmane, Aleksandra Jakovļeva, Klaudija Lisovska, Katrīna Lasmane, Nikola Geller, Sabīne Rutlauka, Dana Gribeļska, Alise Grundule un Alise Vindiga. Diemžēl 1. turnīra kārtu pārvarēja tikai 2 zēnu pārstāvji – Renārs Grodskis un Daniels Linkuns-Morozovs. Par iekļūšanu labāko astoņniekā Linkuns-Morozovs piekāpās Krievijas tenisistam Andrejam Injatkinam 1/6 5/7, bet Grodskis atzina čehu tenisista A.Paulsona pārākumu ar rezultātu 6/0 6/0. Vienspēļu finālā zēniem sacentās čehs A.Paulsons un Izraēlas tenisists R.Ginats. Par čempionu kļuva Čehijas pārstāvis ar rezultātu 6/3 6/3. Meiteņu vienspēlēs par čempiones titulu cīnījās lietuviete I.Daujotaite, kura pārspēja Ukrainas jauno tenisisti D.Lopatetskuju 6/4 6/1.Dubultspēļu sacensībās par čempioniem kļuva čehu pāris A.Paulsons/L.Jirousek, kuri ar rezultātu 6/4 6/4 uzvarēja Ukrainas un Baltkrievijas duetu M.Kņazevu/O.Ovčarenko. Meiteņu dubultspēlēs 1.vietu ieguva Baltkrievijas pāris K. Filičenok/A.Yakubovich, kuras finālā ar 6/4 6/2 pārspēja Ukrainas un Baltkievijas pāri K.Diatlovu/L.Dzemchanku.

Turnīru atbalstīja – Liepājas pilsētas Dome, Latvijas Tenisa savienība, “Lotte”, “Čili pica”, Venden, Wilson, Lindström, Sportacentrs.com, laikraksts “Kurzemes Vārds”, viesnīca “Līva” un “Dzintara boulings”.

Vairāk fotogrāfijas no turnīra apskatāmas sadaļā “Galerija“.