Noslēgusies LTSS un Babolat balvas izcīņa U8, U9 grupām

Sestdien, 4.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas laukumos norisinājās „Babolat” izcīņas sacensības pašiem mazākajiem „Red” un „Orange” grupu spēlētājiem. Neskatoties uz karstajiem laikapstākļiem, sacensībās piedalījās 38 mazie tenisisti.

Meitenēm „Red” grupā uzvaru izcīnīja Stefānija Bolevica no Rīgas Enri TK, 2.vietā Anastasija Baranova no Ozolniekiem, 3.vietā ierindojās Jana Deņisenko no Rīgas.

Zēniem „Red” grupā uzvaru svinēja Mārtiņš Rubezis no Rīgas Centrālā TK, bet 2.vietā ierindojās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Emīls Solovjovs (trenere I.Kublačova). 3.vietā Rūdolfs Grencmanis no Rīgas.

„Oranžajā” grupā 1.vietu ieguva Ketlina Ārone (trenere I.Kublačova) no Liepājas Tenisa sporta skolas. 2.vietā Līva Lūse no Rīgas Enri TK. 3.vietā Marija Lauva (trenere O.Bordjugova) no Liepājas Tenisa sporta skolas.

Zēniem „Oranžajā” grupā 1.vieta Georgijam Harjuzovam no Ventspils TK, 2.vieta Tomasam Priedem no Jūrmalas, bet 3.vieta Ernestam Spickusam no Ādažu TC.

Fotogrāfijas aplūkojamas sadaļā “Galerija“.

Iepriekš, vēl jūnija mēnesī, LSTA balvu „Zaļajā” grupā Bukultos Garkalnes novadā izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Didzis Vārna (trenere I.Kublačova). Tāpat Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīnīja visas 3 godalgotās vietas 27.un 28.jūnijā Ventspilī „Zaļajā” U-10 grupā – 1.vieta Kristianam Lasmanim (trenere E.Reinfelde), 2.vieta Didzim Vārnam (trenere I.Kublačova), 3.vieta Gustavam Pagrabam (trenere I.Kublačova).

Novēlam veiksmi un panākumus mūsu jaunajiem tenisistiem turpmākajās cīņās.