Patrīcija Špaka veiksmīgi piedalās divos Tennis Europe turnīros

Augusta sākumā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Patrīcija Špaka aizvadīja divus tenisa turnīrus “Tennis Europe” ietvaros.

Pirmais turnīrs norisinājās Igaunijas pilsētā Vīljandē – “Airok Voljandi Open”. Tā bija debija U16 grupā Eiropā! Gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs tika pārvarēta pirmā kārta. Turnīra vienspēles otrajā kārtā tika atzīts Igaunijas spēlētājas S.Orav (izlikta ar otro numuru) pārākums 0:6, 5:7, bet dubultspēlēs, pārī ar S.Poļišķuku (Latvija) piekāpās Latvijas/Krievijas pārim ar rezultātu 2:6, 6:2, 8:10.

Savukārt, pagājušajā nedēļā, Lietuvā, Patrīcija piedalījās “Vilnius tennis academy cup” organizētajā turnīrā. Ja Igaunijā notika Patrīcijas debija U16 grupā, tad Lietuvas turnīrs uzskatāms kā Patrīcijas līdz šim visveiksmīgāk aizvadītais turnīrs, jo gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs Patrīcija iekļuva turnīra finālā.

Dubultspēlēs Patrīcija pārī ar somieti L.Heiskanenu finālā bija spiestas atzīt Latvijas/Baltkrievijas pāra pārākumu ar 0:6, 3:6.

Ko neizdevās izdarīt dubultspēļu finālā, tas tika izdarīts vienspēlēs, finālā pārliecinoši tika pārspēta ukrainiete A.Tsyurpalevych ar rezultātu 6:4, 6:0 un godam izcīnīta līdz šim pirmā uzvara “Tennis Europe” ietvaros!

Kā atzina pati Patrīcija, tad neskatoties uz rezultātu, fināla spēle ir bijusi samērā spraiga, it sevišķi pirmais sets! Tajā pat laikā Patrīcija norādīja, ka visgrūtākā spēle turnīrā ir bijis pusfināls, kurā tika pārspēta turnīra otrais numurs – S.Plotņikova ar rezultātu 7:5, 7:5.

Apsveicam Patrīciju Špaku un vēlam veiksmi turpmākajos turnīros!