LTS kausa 7.posmā U18 – zelts un sudrabs

Mārupes tenisa kortos no 26.-28.augustam norisinājās LTS kausa 7.posms U18 vecuma grupā. Liepāju šajās sacensībās pārstāvēja 4 jaunie tenisisti – Marta Pagraba, Elīna Zīverte, Elza Tomase un Toms Rolis.
No meitenēm vislabāk veicās Martai Pagrabai (trenere O.Bordjugova), kura izcīnīja sudraba godalgu, finālā piekāpjoties Kristianai Lindai Zaharei (Orange Tennis) ar rezultātu 6/2 6/2. E.Zīverte (trenere O.Bordjugova) no turnīra izstājās otrajā kārtā, atzīstot galvenās turnīra favorītes A.Čerņeckas pārākumu ar 6/0 6/2, savukārt, E.Tomase (trenere I.Kublačova) zaudēja jau sacensību pirmajā spēlē rīdziniecei Elīzai Bukai 6/3 7/6(4).
Toms Rolis (treneris D.Kozlovs) šoreiz izcīnīja čempiona nosaukumu, izšķirošajā cīņā pieveicot Kārli Ozoliņu no Rīgas 6/2 6/3.